Itt egy kis videó a szeptemberi nyaralásunkról, fogadjátok szeretettel
http://videa.hu/videok/kreativ/utazas-neos-marmarasra-zenes-gorogorszag-greece-halkidiki-QqFQzaszVw9sgKmz
Viszlát szeptember elején!
Minden esetre nagyon örülök Nektek, mert a gyerkőcökkel együtt a szívemhez nőttetek!
Puszi Kata