(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

DiOm Dátum: 2010-01-23 11:36:36
Sziasztok! Tavaly óta nem megy ki a fejemből Marmarasra, még mindig sokat álmodom róla smile Itt egy kis videó a szeptemberi nyaralásunkról, fogadjátok szeretettel smile http://videa.hu/videok/kreativ/utazas-neos-marmarasra-zenes-gorogorszag-greece-halkidiki-QqFQzaszVw9sgKmz
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-22 18:00:53
Katám:) Már mi is bepirosodtunk:)
Gyarmati Éva Dátum: 2010-01-21 23:39:13
Szia Kata! Örömmel láttam, hogy az idén ismét kiadó az Athéne apartman. 2 éve voltunk ott ősszel, nagyon jól éreztük magunkat. Mi voltunk, akik vonattal mentünk. Most ismét foglaltam szállást smile Viszlát szeptember elején!
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-21 19:11:47
Szia Kata! A C6-ot választottuk:) Holnap megyek az irodába:) Regi már készíti az új hastáncos ruháját, mert idén abban óhajt bemutatót tartani:) Ezer puszi:Niki
Grand Kata Dátum: 2010-01-21 10:48:49
Szia Évikém! Értem már, hogy is van. smile smile Minden esetre nagyon örülök Nektek, mert a gyerkőcökkel együtt a szívemhez nőttetek! Puszi Kata smile smile