(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-01-20 21:30:03
magoeva írta ekkor: 2010-01-20 15:42:45
Bepirosodtunk smile
Észrevettem! A barátaitok nem jönnek? Úgy látom Sartiba is készültök? smile
magoeva Dátum: 2010-01-20 15:42:45
Bepirosodtunk smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-18 12:46:13
Bóka Andrea írta ekkor: 2010-01-17 19:58:29
Sziasztok!Én még új vagyok a fórumon. 2 éve utaztam a Grand Toursal főszezonban Sidari várósába. Idén azt tervezzük, hogy Neos Marmaras lesz az uticél, de az árak kedvezőbbsége miatt a júniusi turnuson gondolkozunk. A kérdésem az lenne, hogy akkor milyen az idő arrafelé? Lehet strandolni? A válaszokat előre is köszönöm Andi
Tényleg gyönyörű idő szokott lenni, mivel öbölben vagyunk, hamar felmelegszik a tenger vize smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-01-18 12:45:10
magoeva írta ekkor: 2010-01-18 11:25:59
Drága Kata! Láttad, hogy besárgultunk? Köszönöm!!!! Puszi: Éva smile
Látom Évikém! Nagyon örülök! smile smile
magoeva Dátum: 2010-01-18 11:25:59
Drága Kata! Láttad, hogy besárgultunk? Köszönöm!!!! Puszi: Éva smile