Sziasztok!Én még új vagyok a fórumon. 2 éve utaztam a Grand Toursal főszezonban Sidari várósába. Idén azt tervezzük, hogy Neos Marmaras lesz az uticél, de az árak kedvezőbbsége miatt a júniusi turnuson gondolkozunk. A kérdésem az lenne, hogy akkor milyen az idő arrafelé? Lehet strandolni?
A válaszokat előre is köszönöm
Andi
Tényleg gyönyörű idő szokott lenni, mivel öbölben vagyunk, hamar felmelegszik a tenger vize