Sziasztok Orsi és Józsi!
Ha a repülést választjátok akár távolsági busszal, akár taxival le tudtok jönni Marmaraszba. (Ejnye-bejnye, nem bírjuk a buszt??) Tavaly a távolsági busz oda vissza kb. 25€, a taxi 100€ csak egy út. Nem olcsó mulatság. Majd meglátjátok. Minden esetre nagyon örülök Nektek!
Puszi Kata

(Azért az öreget Isten éltesse még sokáig
Szia!
Köszönöm a választ. A távolsági busz jobban hangzik azért.
Még az is lehet, hogy Orsi családja is velünk tart, akkor pedig vonattal megyünk Szalonikibe. Na de egy biztos, hogy ott akarunk lenni.

S mivel a teknősbéka sziget fénykép posztere van a falamon, ezért minden nap ott érzem magam Marmarason. ( sajnos csak lélekben).