(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Ditka Dátum: 2010-01-18 11:06:43
Tavaly mi június 1-től voltunk Neos Marmarason és már akkor is nagyon jó idő volt. Tudtunk strandolni és a viz hőmérséklete is alkalmas volt fürdőzésre. Csodálatosan szép hely. Ajánlani tudom mindenkinek.
magoeva Dátum: 2010-01-18 10:27:08
Kedves Andi:-) Mi tavaly jún 15-től voltunk Marmarason, az idő csodálatos, a tenger szintén. Talán elég pozitív visszajelzés, hogy annyira visszavágyunk, hogy idén újra odamegyünk :-))
Bóka Andrea Dátum: 2010-01-17 19:58:29
Sziasztok!Én még új vagyok a fórumon. 2 éve utaztam a Grand Toursal főszezonban Sidari várósába. Idén azt tervezzük, hogy Neos Marmaras lesz az uticél, de az árak kedvezőbbsége miatt a júniusi turnuson gondolkozunk. A kérdésem az lenne, hogy akkor milyen az idő arrafelé? Lehet strandolni? A válaszokat előre is köszönöm Andi
Erika85 Dátum: 2010-01-16 16:39:23
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-01-16 07:29:52
Úgy tervezzük, hogy júliusban a 13-án induló turnussal, mert a szülinapomat ott szeretem a legjobban tölteni:) Az igazság, az, hogy nem ugrik be nekem Erika:( Mi tavaly nem augusztusban voltunk..nem lehet, hogy összekevertél bennünket valakivel?)
Bocsika, asszem tényleg félreértettem valamit! de azért nektek is jó utat kívánok! smile
Dátum: 2010-01-16 08:42:46
Grand Kata írta ekkor: 2010-01-06 23:03:18
Sziasztok Orsi és Józsi! Ha a repülést választjátok akár távolsági busszal, akár taxival le tudtok jönni Marmaraszba. (Ejnye-bejnye, nem bírjuk a buszt??) Tavaly a távolsági busz oda vissza kb. 25€, a taxi 100€ csak egy út. Nem olcsó mulatság. Majd meglátjátok. Minden esetre nagyon örülök Nektek! Puszi Kata smile (Azért az öreget Isten éltesse még sokáig smile
Szia! Köszönöm a választ. A távolsági busz jobban hangzik azért. Még az is lehet, hogy Orsi családja is velünk tart, akkor pedig vonattal megyünk Szalonikibe. Na de egy biztos, hogy ott akarunk lenni. smile S mivel a teknősbéka sziget fénykép posztere van a falamon, ezért minden nap ott érzem magam Marmarason. ( sajnos csak lélekben).