Szia Kata!
Június végén , július elején szeretnénk menni Marmarasra. Milyen a víz hőmérséklete (kb.) illetve milyen az időjárás ebben az időszakban. Az olajfák addigra remélem már termőre fordulnak, mert a pollenjükre allergiás vagyok. Üdv: Brigi, Laci, Fanni
Sziasztok! Gyönyörű időszakot választottatok!

Ilyenkor az idő már mondhatni nagyon meleg és a tengerben is lehet lubickolni. Az olajfák termése igaz csak november végére érik be, de a virágzása befejeződik. Szerencsére itt még az alergiások is gyógyulnak a finom sós tengeri levegőtől. Biztos nem lesz gondod!

Hát csak készülődjetek!! Puszi Nektek Kata