(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-16 07:29:52
Úgy tervezzük, hogy júliusban a 13-án induló turnussal, mert a szülinapomat ott szeretem a legjobban tölteni:) Az igazság, az, hogy nem ugrik be nekem Erika:( Mi tavaly nem augusztusban voltunk..nem lehet, hogy összekevertél bennünket valakivel?)
Erika85 Dátum: 2010-01-15 18:55:15
Köszönjük a tippet Kata, már előfoglaltuk a C6-os szobát! Csajok a C5 még szabad mellettünk! smile Nagyon szuper lenne ha újra együtt nyaralhatnánk! Remélem összejön! mi a augusztus végén megyünk, ahogy tavaly is! Írjatok, ha kiderül mikor mentek! smile sok puszi
Grand Kata Dátum: 2010-01-15 16:58:34
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-01-15 16:49:48
Szia Katám! Ha minden úgy alakul, akkor a jövő héten már befizetek..2 hétre:) Összejött:) Olyan jó:) Megyünk mind a hárman: Niki, Regi, Réka:) Ezer puszi:)
Drágaságaim! Nagyon örülök, hogy sikerült összespórolni a rá valót!!!! smile smile smile És mikor tervezitek? Erikáék is jönnek és kérdezték, hogy Ti mikor lesztek Marmaraszon. Örülnének, ha ismét együtt töltenétek a nyarat! Jó kis csapat voltatok együtt! smile smile Jaaaa és melyik szobában? Puszi mind a három "kis" FARKAS-nak
Grand Kata Dátum: 2010-01-15 16:55:29
írta ekkor: 2010-01-15 12:14:05
Szia Kata! Június végén , július elején szeretnénk menni Marmarasra. Milyen a víz hőmérséklete (kb.) illetve milyen az időjárás ebben az időszakban. Az olajfák addigra remélem már termőre fordulnak, mert a pollenjükre allergiás vagyok. Üdv: Brigi, Laci, Fanni
Sziasztok! Gyönyörű időszakot választottatok! smile Ilyenkor az idő már mondhatni nagyon meleg és a tengerben is lehet lubickolni. Az olajfák termése igaz csak november végére érik be, de a virágzása befejeződik. Szerencsére itt még az alergiások is gyógyulnak a finom sós tengeri levegőtől. Biztos nem lesz gondod! smile Hát csak készülődjetek!! Puszi Nektek Kata
Farkas Nikolett Dátum: 2010-01-15 16:49:48
Szia Katám! Ha minden úgy alakul, akkor a jövő héten már befizetek..2 hétre:) Összejött:) Olyan jó:) Megyünk mind a hárman: Niki, Regi, Réka:) Ezer puszi:)