Szia Drága Kata! Újra jelentkezem!

Most már 100% hogy aug. végén a tavalyi időpontban újra Marmarason leszünk! Jövő hónap elején le is foglaljuk az Athéne valamelyik szobáját! Már mind a ketten nagyon várjuk, hogy mehessünk és úgy néz ki idén hárman megyünk, tesóm egyik barátnője is csatlakozik! És májusban szülinapi ajándékként egyenlőre úgy tűnik, hogy meglátogatjuk Kefaloniát is!

de Marmarasról képtelenek vagyunk lemondani! És minden új fórumozónak aki Marmarasba akar utazni, csak ajánlani tudom!
Drága Erika!
Nagyon nagy örömmel tölt el a hír! Örülök, hogy ismét találkozunk. Az apartman választásban szívesen segítek, ha kell. Most már lesz közös udvar is!

Bandázhatunk!

Millió puszi Nektek Kata (Köszi az ajánlást!)