Szép napot! Érdeklődnék, hogy Marmaroson az Athene házból a FSZ/A1 nél milyen a kilátás?
Még mindig ugyanolyan jó Marmaras ? Én a nászutom voltam az Athene házba 14 évvel ezelőtt. Visszavágyom. Szeretnénk a gyerekeknek megmutatni, hogy hol voltunk ? Melyiket foglajam?
Nagyné kriszta
Szia Kriszta! Neked is szép napot.
Biztosan szép emlékeid fűződnek Marmaraszhoz és remélem 14 év távlatában is úgy vagy még szebbnek fogod látni, s remélem a gyerkőcöknek is nagy élmény lesz. Az A/1-es szoba. bár nem tengerre néző feláras, de azért szépen látszik a tenger. 2008-ban lett felújítva és igazán hangulatos de hát ezt Te tudod! Mekkorák a gyerekek Ha az Athéne házat választod csak a D/1 és a A/1 ami kétlégterű 5 ágyas. Ezen kívül a másik két házunkban vannak egylégterű 4 ágyas apartmanok. Nézd meg a honlapon, Nektek melyik a szimpatikus