Szia Kata!
Köszönöm megtisztelő válaszod. Csapatunk kibővült még két fővel, de sajnos ( szerencsére) már lefoglaltuk a B1- B5 szobákat, mire olvastam a leveledet.
Felmerült kérdéseim: Általában milyen az idő május végén? Van-e lehetőség robogó bérlésére, és mi kell hozzá?
Mekkora élet van Neos Marmarason? Mire lehet számítani az árakra vonatkozóan?
Laci
Szia Laci!
A B-sorról is ugyanolyan szép a kilátás, és kevesebbet kell lépcsőzni

az időjárás???? Tavaly már nagyon kellemes 30 fok körüli volt. A motoroktól nagyon félek, de lehet bérelni. 21. betöltött év, jogosítvány a feltétele. Marmaras a félsziget legnagyobb települése 4500 fő az őslakosa. Az árak hasonlóak mint itthon, a tejtermékek és a pékáruk kissé drágábbak, de a tej tejből van és finomat a pék árui.
Csak kérdezz nyugodtan, jó érzés, ha a leendő vendégeim felkészülten érkeznek, és érdekli Őket, hová is mennek nyaralni

Üdv.:Kata