Szia Drága Kata!
Piszkos módon, már régóta nem írtam a fórumra. Igazából csak szeretném megkérdezni, hogy vagy? Nálunk most sok a munka, jobb volt Marmarason

Nagyon hiányzik, meg te is!!! Jó legyél! Millió ölelés és puszi Rika
Szia Rika!
Örülök, hogy jelentkeztél! Úgy látszik végefelé közeledik a nyár és az én drága vendégeim szunnyadoznak.
Már csak 2 csoportot várok, és szorítok, hogy jó idő legyen.
Remélem Ti is jól vagytok. Én még élvezem aí"nyarat".
Millió puszi Nektek