(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bán Jánosné Dátum: 2009-09-28 10:42:09
Szia Kata! Hooool voltááál? Tizenegyedike óta nem láttalak! Mi történt? Azért mert nem szólok figyellek:)) Csak nem volt gond? Pénteken indulunk Tolóba. Bízom benne ott is van egy "KATA" és jó lesz. Ágiról is olvastam sok jót:)) Hárman megyünk János Zsuzsi és én. További jó munkát és jó időt kívánok Nektek és persze magunknak is.Sok-sok puszit küldünk: Eszter és a többiek
V.Andi Dátum: 2009-09-27 09:33:45
Szia, meg szeretném kérdezni, hogy most milyen az idő??? Mi okt. 5-én indulunk Neos-ra, csak kicsit tartunk tőle, hogy milyen idő lesz! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-09-26 07:46:08
Zsíros Mária írta ekkor: 2009-09-25 09:26:25
Szia Drága Kata! Piszkos módon, már régóta nem írtam a fórumra. Igazából csak szeretném megkérdezni, hogy vagy? Nálunk most sok a munka, jobb volt Marmarason smile Nagyon hiányzik, meg te is!!! Jó legyél! Millió ölelés és puszi Rika
Szia Rika! Örülök, hogy jelentkeztél! Úgy látszik végefelé közeledik a nyár és az én drága vendégeim szunnyadoznak. Már csak 2 csoportot várok, és szorítok, hogy jó idő legyen. Remélem Ti is jól vagytok. Én még élvezem aí"nyarat". Millió puszi Nektek smile smile smile
Zsíros Mária Dátum: 2009-09-25 09:26:25
Grand Kata írta ekkor: 2009-09-11 13:15:29
Így legyen smile smile smile
Szia Drága Kata! Piszkos módon, már régóta nem írtam a fórumra. Igazából csak szeretném megkérdezni, hogy vagy? Nálunk most sok a munka, jobb volt Marmarason smile Nagyon hiányzik, meg te is!!! Jó legyél! Millió ölelés és puszi Rika
Grand Kata Dátum: 2009-09-11 13:15:29
Kiss Andrea írta ekkor: 2009-09-11 09:26:40
Szia Kata! Kösz az infót! Már alig várom a jövő hetet! Végre pihenés, strandolá, lazítás. Kedden találkozunk! Üdv. Andi
Így legyen smile smile smile