(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kiss Andrea Dátum: 2009-09-11 09:26:40
Szia Kata! Kösz az infót! Már alig várom a jövő hetet! Végre pihenés, strandolá, lazítás. Kedden találkozunk! Üdv. Andi
Grand Kata Dátum: 2009-09-10 22:20:52
Szia Andi! Örülök, hogy újra találkozunk! smile Még javában fürdünk a tengerben. Ma voltunk hajókirándulni smile mindenki fürdött. Most este 24, napközben 29 fok volt. Hogy a jövőhéten milyen lesz az idő???? Csak az égiek tudják. Igaz én is mindíg nézem a neten, mára például esőt igért a meteorológia, és napsütésre ébredtünk. Ennyit az időjósokról! smile smile smile Üdv. Kata
Kiss Andrea Dátum: 2009-09-10 08:47:14
Szia Kata! Mi már voltunk Marmarason 4 éve és most ismét visszatérünk a jövő héten. Nagy szívfájdalmunk, hogy nem sikerült tengerre néző szobát kapnunk az Alexandra apartmann házban, na de sebaj a strandról úgyis látjuk majd a tengert :). Az lenne a kérdésem, hogy milyen az idő most kint? Milyen ruhával készüljünk? Fürdeni lehet még? Köszi az infókat. Andi
Grand Kata Dátum: 2009-09-09 21:18:13
Huszta Ferencné írta ekkor: 2009-09-09 15:51:15
Kedves Kata! Kérdezni szereném, hogy a hotel olimpos-ban melyik szobákból lehet látni a tengert, mert szeretnénk foglalni? Köszönöm Husztáné
Szia Leendő Vendégem! Az Olympos házból a 9,10,11, 16, szobából látszik a tenger, de a tetőteraszrül az egész városban és a csodálatos Égei tengerben is gyönyörködhetsz! smile smile smile Üdvözlettel Kata smile
Erika85 Dátum: 2009-09-09 17:43:17
Grand Kata írta ekkor: 2009-09-08 22:32:41
Ezer bocsi! Lecsúszott a kezem és kisbetűvel írtam a neved, pedig nem vagy nemecsek smile smile smile smile
Semmi gond! Ilyen mással is előfordul! smile És igen, jövőre ugyanúgy ahogy idén is, mi ott leszünk és megismételjük az idei csajos estéket! smile Visszaszámolni még nem kezdek el, mert sajnos még sok van hátra és csak fájdítanám a saját szívemet, hogy még annyit kell várni! De gyorsan repül az idő, és nemsokára újra együtt sétálgatunk majd a városka utcáin! Millió puszi neked drága Kata és nagyon jó utat és időtöltést kívánok azoknak akik még utazás előtt állnak!