Még javában fürdünk a tengerben. Ma voltunk hajókirándulni
mindenki fürdött. Most este 24, napközben 29 fok volt. Hogy a jövőhéten milyen lesz az idő???? Csak az égiek tudják. Igaz én is mindíg nézem a neten, mára például esőt igért a meteorológia, és napsütésre ébredtünk. Ennyit az időjósokról!
Üdv. Kata
Üdvözlettel Kata
És igen, jövőre ugyanúgy ahogy idén is, mi ott leszünk és megismételjük az idei csajos estéket!
Visszaszámolni még nem kezdek el, mert sajnos még sok van hátra és csak fájdítanám a saját szívemet, hogy még annyit kell várni! De gyorsan repül az idő, és nemsokára újra együtt sétálgatunk majd a városka utcáin! Millió puszi neked drága Kata és nagyon jó utat és időtöltést kívánok azoknak akik még utazás előtt állnak!