Sziasztok! Mi egy hét múlva indulnk a párommal, és lenne néhány kérdésem. Azt szeretném első sorban kérdezni, hogy milyen mostanság odakint az idő? Remélem meleg lesz még jövő héten:) Valamint az lenne a másik kérdésem, hogy ha nem rendeltünk vacsorát, de szeretnénk mégis étteremben enni, akkor drágább lesz-e így, mint a félpanzió? A harmadik pedig az, hogy a szobákban van-e légkondi, illetve ha van, akkor mennyit kell érte fizetni? Most más nem jut az eszembe, de ha igen, majd még írok:) Ja, még csak annyit: már nagyon várjuk a jövő hetet:D Üdv mindenkinek, Máté
Szóval az úgy volt, hogy a görög esten a vége felé még kánkánt is táncoltunk, s egyszerre emeltük a lábunkat Rikával

de én mégis pivit késtem, s ez egy csúnya kék foltot okozott! Ez az igazság

Szerintem már megbocsátást nyertem!
Gondolom Máté is választ kapott a kérdéseire, én pedig őszinte vallomást tettem!
Puszi Mindenkinek Kata