(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-09-07 20:25:34
Zsíros Mária írta ekkor: 2009-09-07 09:17:54
Drága Kata! Csak most jutottam net közelbe, mióta hazajöttünk. Nagyon szeretném megköszönni én is azt a sok szeretetet, odafigyelést, amit kaptunk tőled. Elmondani sem lehet, mennyire jól éreztük magunkat, és ez jórészt neked köszönhető. Hiányzik a mi kis csapatunk!!! Remélem jól vagy, és jó csoportjaid vannak. Ha bárki gondolkodna, hogy Marmarast válassza-e nem kell, csak menjen! Millió puszi Rika smile
Drága Rika! Remélem a sok szép emlék, és a fényképek, valamint az elmesélt élmények a párodat is lázba hozzák! smile smile smile smile Ti is hiányoztok neke, de remélhetőleg újra fogunk találkozni. Millió puszi Kata smile smile smile
Zsíros Mária Dátum: 2009-09-07 14:35:36
Horváth Máté írta ekkor: 2009-09-07 12:10:11
Sziasztok! Mi egy hét múlva indulnk a párommal, és lenne néhány kérdésem. Azt szeretném első sorban kérdezni, hogy milyen mostanság odakint az idő? Remélem meleg lesz még jövő héten:) Valamint az lenne a másik kérdésem, hogy ha nem rendeltünk vacsorát, de szeretnénk mégis étteremben enni, akkor drágább lesz-e így, mint a félpanzió? A harmadik pedig az, hogy a szobákban van-e légkondi, illetve ha van, akkor mennyit kell érte fizetni? Most más nem jut az eszembe, de ha igen, majd még írok:) Ja, még csak annyit: már nagyon várjuk a jövő hetet:D Üdv mindenkinek, Máté
Szia Máté! Egy kicsit irigyellek Titeket, hogy hamarosan indultok. Nekünk egy évet kell rá várni, de megéri. A mi szobánkban pl. nem volt légkondi, de nem is hiányzott, nyitott ajtónál jókat aludtunk. Meg minden nap nagyon elfáradtunk, és nem voltak alvási problémáink. A Kata el fogja mondani, hogy hová érdemes menni vacsizni. Egyébként hasonló árban van, mint itthon. Nagyon nagy adagokat adnak, mi a hugommal nem nagyon bírtunk egy adaggal sem. Isteni finom a gyros, nem olyan ám, mint itthon. Az viszont tuti, hogy a fakultatív programokra menjetek el, nagyon megéri. A görög est egyszerűen fantasztikus volt. Lassan egy hete hazaértünk, de még mindig ott kellene ülnöm, hogy végigegyek mindent. A félsziget bejáró túra is nagyon jó volt, meg a hajókirándulás is. Ne hagyjátok ki! Marmaras egyszerűen gyönyörű, nem fogtok csalódni! És az idegenvezető? Fantasztikus, csak a görög esten vigyázzatok a lábára, vagyis a tiétekre. Bocsi Kata, nem hagyhattam ki smile . Ez csak vicc volt, kérdezzétek meg tőle, hogy miért mondtam!!! Jó nyaralást nektek!!!
Horváth Máté Dátum: 2009-09-07 12:10:11
Sziasztok! Mi egy hét múlva indulnk a párommal, és lenne néhány kérdésem. Azt szeretném első sorban kérdezni, hogy milyen mostanság odakint az idő? Remélem meleg lesz még jövő héten:) Valamint az lenne a másik kérdésem, hogy ha nem rendeltünk vacsorát, de szeretnénk mégis étteremben enni, akkor drágább lesz-e így, mint a félpanzió? A harmadik pedig az, hogy a szobákban van-e légkondi, illetve ha van, akkor mennyit kell érte fizetni? Most más nem jut az eszembe, de ha igen, majd még írok:) Ja, még csak annyit: már nagyon várjuk a jövő hetet:D Üdv mindenkinek, Máté
Zsíros Mária Dátum: 2009-09-07 09:17:54
Drága Kata! Csak most jutottam net közelbe, mióta hazajöttünk. Nagyon szeretném megköszönni én is azt a sok szeretetet, odafigyelést, amit kaptunk tőled. Elmondani sem lehet, mennyire jól éreztük magunkat, és ez jórészt neked köszönhető. Hiányzik a mi kis csapatunk!!! Remélem jól vagy, és jó csoportjaid vannak. Ha bárki gondolkodna, hogy Marmarast válassza-e nem kell, csak menjen! Millió puszi Rika smile
Grand Kata Dátum: 2009-09-06 17:12:24
zsófi73 írta ekkor: 2009-09-06 09:07:11
smile smile smile
Puszi Zsófikám! smile smile smile