Sziasztok! Mi egy hét múlva indulnk a párommal, és lenne néhány kérdésem. Azt szeretném első sorban kérdezni, hogy milyen mostanság odakint az idő? Remélem meleg lesz még jövő héten:) Valamint az lenne a másik kérdésem, hogy ha nem rendeltünk vacsorát, de szeretnénk mégis étteremben enni, akkor drágább lesz-e így, mint a félpanzió? A harmadik pedig az, hogy a szobákban van-e légkondi, illetve ha van, akkor mennyit kell érte fizetni? Most más nem jut az eszembe, de ha igen, majd még írok:) Ja, még csak annyit: már nagyon várjuk a jövő hetet:D Üdv mindenkinek, Máté
Szia Máté!
Egy kicsit irigyellek Titeket, hogy hamarosan indultok. Nekünk egy évet kell rá várni, de megéri. A mi szobánkban pl. nem volt légkondi, de nem is hiányzott, nyitott ajtónál jókat aludtunk. Meg minden nap nagyon elfáradtunk, és nem voltak alvási problémáink. A Kata el fogja mondani, hogy hová érdemes menni vacsizni. Egyébként hasonló árban van, mint itthon. Nagyon nagy adagokat adnak, mi a hugommal nem nagyon bírtunk egy adaggal sem. Isteni finom a gyros, nem olyan ám, mint itthon. Az viszont tuti, hogy a fakultatív programokra menjetek el, nagyon megéri. A görög est egyszerűen fantasztikus volt. Lassan egy hete hazaértünk, de még mindig ott kellene ülnöm, hogy végigegyek mindent. A félsziget bejáró túra is nagyon jó volt, meg a hajókirándulás is. Ne hagyjátok ki!
Marmaras egyszerűen gyönyörű, nem fogtok csalódni!
És az idegenvezető? Fantasztikus, csak a görög esten vigyázzatok a lábára, vagyis a tiétekre. Bocsi Kata, nem hagyhattam ki

. Ez csak vicc volt, kérdezzétek meg tőle, hogy miért mondtam!!! Jó nyaralást nektek!!!