(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-09-04 18:33:17
Szia Kata! Jövő hét hétfőn indulok Neos Marmarasra, de csak átmenetileg lennék ott körülbelül 3 napig. Csak buszjegyem van, szállást nem foglaltam előre. Ahogy láttam az online foglalás menüpontban, még van egyetlen egy üres szoba a Hotel Olymposban. A kérdésem az lenne, hogy ki lehet-e venni azt a szobát (ha nem foglalják le addig) erre a pár napra, vagy csak teljes hétre foglalható? Csak azért merem megkérdezni, mert májusban ugyanebben a helyzetben voltam Paralián, és akkor megoldotta az idegenvezető.Ott helyben, Euróban kifizettem 5 éjszaka árát. Várom a válaszod. Erika UI: Ahogy tudom, az Olymposban nincs főzési lehetőség.Gondolom hűtő sem. Pl. egy teát sem tudok főzni magamnak? smile smile
Papp Nikolett Dátum: 2009-09-04 14:29:55
Szia Kata!!!Hétfőn indulunk hozzád:) már nagyon várjuk!!!Reméljük jó idő lesz.Az lenne még a kérdésem, hogy a Hotel Olymposba kell e kauciót fizetnünk? Köszönöm válaszod, Niki
Grand Kata Dátum: 2009-09-03 22:21:37
Gillich Anett írta ekkor: 2009-09-03 17:00:02
Sziasztok!Azt szeretném még kérdezni, hogy hűtőtáskát vihetünk-e magunkkal a buszon??Köszi,Anett.
Szia Anett! Egyet és a csomagtérben! A buszra felvinni nem lehet! smile smile Üdv.: Kata
Gillich Anett Dátum: 2009-09-03 17:00:02
Sziasztok!Azt szeretném még kérdezni, hogy hűtőtáskát vihetünk-e magunkkal a buszon??Köszi,Anett.
Grand Kata Dátum: 2009-09-02 20:00:58
Laczkó Katalin írta ekkor: 2009-09-02 17:09:39
Szia Drága Kata! Én Erika hozzászólásához már nem is tudok mit hozzászólni, Mi is nagyon-nagyon köszönjük ezt a felejthetetlen nyaralást. Vigyázz nagyon Magadra és további nagyon jó munkát kívánunk: Kati és Panni
Köszike drága Katikám és Pannika! Megígérem, hogy vigyázok magamra! Kivételesen jó csapat jött össze! Ez pedig NEKTEK Vendégeknek köszönhető!!!! Sok-sok puszi Kata smile smile smile