Millió puszi: az "ex ketteske"!
(a képeket pedig hamarosan küldöm!)
Tényleg nagyon jó volt a csapat és aki nem érezte jól magát, szerintem is .......!
Bízom benne, hogy még találkozunk és előre is köszönöm a képeket!
Mill. puszi Neked és a Rikának Kata
Millió puszi: az "ex ketteske"!
(a képeket pedig hamarosan küldöm!)
Ui.:Itt még tart a nyár, hála az égnek! Tartson is ki okt.13-ig, hogy minden vendégem kellemesen tölthesse a szabadságát itt nálam!