Szia Kata!
Ha várod a további kérdéseket akkor itt a következő:))
Hogy vagy? Látom most is működik a fórum. Jobban mint bár melyik másik. Nagyon jó dolog ez így. Látom az apartmanok telítettségét is. Van munkád bőven, de tudom Téged ez éltet:)) kÍVÁNOK TOVÁBBI JÓ MUNKÁT, SZÉP IDŐT ÉS NÉHA EGY KIS PIHIT IS NEKED!! Sokszor emlegetünk és tudod úgy is visszamegyünk. Millió puszi:Eszter és a Bán család apraja és nagyja + a barátok
Szia Eszter!
Én is sok szeretettel gondolok Rátok, sokszor eszembe jut az egész FAMILIÁTOK!
Aranyos vendégeim vannak, kirándulgatunk és kellemesen telnek a napok.

Pihenésre meg ott az egész tél

Millió puszi Nektek Kata