(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-09-02 10:57:20
Bán Jánosné írta ekkor: 2009-09-01 12:33:29
Szia Kata! Ha várod a további kérdéseket akkor itt a következő:)) Hogy vagy? Látom most is működik a fórum. Jobban mint bár melyik másik. Nagyon jó dolog ez így. Látom az apartmanok telítettségét is. Van munkád bőven, de tudom Téged ez éltet:)) kÍVÁNOK TOVÁBBI JÓ MUNKÁT, SZÉP IDŐT ÉS NÉHA EGY KIS PIHIT IS NEKED!! Sokszor emlegetünk és tudod úgy is visszamegyünk. Millió puszi:Eszter és a Bán család apraja és nagyja + a barátok
Szia Eszter! Én is sok szeretettel gondolok Rátok, sokszor eszembe jut az egész FAMILIÁTOK! Aranyos vendégeim vannak, kirándulgatunk és kellemesen telnek a napok. smile smile smile Pihenésre meg ott az egész tél smile Millió puszi Nektek Kata smile
magoeva Dátum: 2009-09-02 09:19:22
Kedves Kata! Igen, megkezdődött a suli... :-)) Borókám az ötödiket, Bende a nyolcadikat kezdte. Maradj Marmarason amíg csak lehet, mert hétvégére itthon már csak max 20 fokot ígérnek!! puszi neked!
Gillich Anett Dátum: 2009-09-01 18:18:32
Szia Kata!Elvileg hétfőn indulunk Marmarasba, viszont nem kaptuk még meg a beszálló-káryánkat.Ez nagy baj?A kalocsai Gold Tours által foglaltam le az utazást.Remélem nem lesz semmi gond.Köszi a válaszod!Anett
Bán Jánosné Dátum: 2009-09-01 12:33:29
Szia Kata! Ha várod a további kérdéseket akkor itt a következő:)) Hogy vagy? Látom most is működik a fórum. Jobban mint bár melyik másik. Nagyon jó dolog ez így. Látom az apartmanok telítettségét is. Van munkád bőven, de tudom Téged ez éltet:)) kÍVÁNOK TOVÁBBI JÓ MUNKÁT, SZÉP IDŐT ÉS NÉHA EGY KIS PIHIT IS NEKED!! Sokszor emlegetünk és tudod úgy is visszamegyünk. Millió puszi:Eszter és a Bán család apraja és nagyja + a barátok
Grand Kata Dátum: 2009-09-01 10:51:17
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-08-31 21:19:33
És az 1001. hozzászólók is..Puszi Neked Kata:)
Köszi DRÁGASÁGAIM! Örülök, hogy ti lettetek az 1000-1001-ke. Bár Berki Attila ígérte, de biztosan sok a dolga, és nincs ideje a fórumra. Mindenkinek puszi és üdvözlet. Várom a további kérdéseket smile smile smile Kata