Éljenek a Farkas lányok:)!Mi vagyunk az 1000. hozzászólók:)! Puszi Neked Kata!
Grand Kata Dátum: 2009-08-31 09:04:55
Szia Attila!
Te jössz! Puszi az egész családnak Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-31 08:39:34
SZIASZTOK!
Készült egy kép az augusztus 18-25-én nálam nyaralt csoportról!
Felteszem az Index fórumra. Aki szeretné, írja meg nekem a hozzáférhetőségét, hogy elküldhessem! [email protected]
Üdvözlettel Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-31 08:34:14
magoeva írta ekkor: 2009-08-28 23:01:07
Meg van az 1000 üzenet?
Szia Évike!
Már nem sok hijjjja!
Remélem jól vagytok, kezdődik a suli és a szürke ősz, de reméljük lesz "Indián nyár" is!
Puszi Kata