(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-31 08:32:26
DiOm írta ekkor: 2009-08-28 22:39:17
sziasztok! Hétfőn indulunk Marmarasba. Olvastam itt valami részvételi jegyről, mi nem kaptunk ilyet, hanem utazási szerződést küldött a Grand levélben melynek egy példányát vissza is kellett küldeni, miután kifizettük az összeget . Elég ha azt viszem? Fel fognak engedni a buszra??? smile
Ott leszel az utaslistán ne agggggódj! smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-31 08:31:31
írta ekkor: 2009-08-28 20:14:56
Kedves Kata! Most érkeztem haza Marmarasról, nagyon jól éreztük magunkat.Szeptember 8-án mennék vissza egyedül, de valószínűleg csak pár napra, aztán továbbutaznék téli munkakeresés céljából.Ahogy néztem, már nincs szabad szoba erre a hétre smile .Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg tudnál-e ajánlani kiadó szobát vagy apartmant, ahol nem szükséges előre foglalni. Gondoltam hátha ismersz helybéli embereket akiknek van kiadó szobájuk.Ha csak úgy az utcáról térek be, vajon akkor is találok szabad szobát? Előre is köszönöm a válaszodat e-mailem: [email protected] vagy ide is válaszolhatsz
Szia Erus! Írok a mailodra! Amúgy megoldható szerintem smile smile
magoeva Dátum: 2009-08-28 23:01:07
Meg van az 1000 üzenet? smile smile smile
DiOm Dátum: 2009-08-28 22:39:17
sziasztok! Hétfőn indulunk Marmarasba. Olvastam itt valami részvételi jegyről, mi nem kaptunk ilyet, hanem utazási szerződést küldött a Grand levélben melynek egy példányát vissza is kellett küldeni, miután kifizettük az összeget . Elég ha azt viszem? Fel fognak engedni a buszra??? smile
Dátum: 2009-08-28 20:14:56
Kedves Kata! Most érkeztem haza Marmarasról, nagyon jól éreztük magunkat.Szeptember 8-án mennék vissza egyedül, de valószínűleg csak pár napra, aztán továbbutaznék téli munkakeresés céljából.Ahogy néztem, már nincs szabad szoba erre a hétre smile .Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg tudnál-e ajánlani kiadó szobát vagy apartmant, ahol nem szükséges előre foglalni. Gondoltam hátha ismersz helybéli embereket akiknek van kiadó szobájuk.Ha csak úgy az utcáról térek be, vajon akkor is találok szabad szobát? Előre is köszönöm a válaszodat e-mailem: [email protected] vagy ide is válaszolhatsz