Kedves Kata! Most érkeztem haza Marmarasról, nagyon jól éreztük magunkat.Szeptember 8-án mennék vissza egyedül, de valószínűleg csak pár napra, aztán továbbutaznék téli munkakeresés céljából.Ahogy néztem, már nincs szabad szoba erre a hétre

.Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg tudnál-e ajánlani kiadó szobát vagy apartmant, ahol nem szükséges előre foglalni. Gondoltam hátha ismersz helybéli embereket akiknek van kiadó szobájuk.Ha csak úgy az utcáról térek be, vajon akkor is találok szabad szobát? Előre is köszönöm a válaszodat
e-mailem:
[email protected]
vagy ide is válaszolhatsz