A hely gyönyörű a tenger kristálytiszta.
Eszter is hozzájárult a mondandóimhoz.
A legfiatalabb vendégem eddig 4, 6 hónapos babák, a legidősebb Józsi bácsi 85 éve volt. Nagyon jól érezték magukat!
Ha ezt a helyet választjátok, szerintem megismerkedtek Görögország egyik nagyon szép helyével.
Üdvözlettel Kata
Talán 1 hét kevés is volt. Katáról pedig csak annyit, hogy keresve sem találsz olyan szitut amiben Ö ne tudna segíteni! Vele semmi nem lehet "nehéz " vagy " kellemetlen"a nyaraláson! Mást nem kell tenned, csak arra az 1-2 hétre rábízni magatokat. Hidd el szuper lesz. Ez az a hely ami mindenkinek kiváló. 0-101 éves korig. Ha kipróbálod tudom csatlakozni fogsz hozzánk visszajáró vendégekhez. Sok sikert a döntéshez! üdvözlettel Bán Jánosné Eszter
Szeretettel gondolok Rátok: Kata
A hely gyönyörű a tenger kristálytiszta.
Eszter is hozzájárult a mondandóimhoz.
A legfiatalabb vendégem eddig 4, 6 hónapos babák, a legidősebb Józsi bácsi 85 éve volt. Nagyon jól érezték magukat!
Ha ezt a helyet választjátok, szerintem megismerkedtek Görögország egyik nagyon szép helyével.
Üdvözlettel Kata
Talán 1 hét kevés is volt. Katáról pedig csak annyit, hogy keresve sem találsz olyan szitut amiben Ö ne tudna segíteni! Vele semmi nem lehet "nehéz " vagy " kellemetlen"a nyaraláson! Mást nem kell tenned, csak arra az 1-2 hétre rábízni magatokat. Hidd el szuper lesz. Ez az a hely ami mindenkinek kiváló. 0-101 éves korig. Ha kipróbálod tudom csatlakozni fogsz hozzánk visszajáró vendégekhez. Sok sikert a döntéshez! üdvözlettel Bán Jánosné Eszter