(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Vári Csaba Dátum: 2009-08-26 11:09:58
Szia Kata! Ide is leírom a kérdésem, hátha hamarabb olvasod, mint az index fórumot :) Mi még csak jövőre tervezzük az utazást (nagy valószínűséggel veletek). Az lenne a kérdésem, hogy ajánlanád-e egy 2 éves gyermekkel Marmarast? Azaz, van-e olyan dolog, ami megnehezíti, esetleg kellemetlenné teheti a nyaralást egy ilyen pici gyerkőccel Marmarason vagy az apartmanotokban? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv Csaba
Grand Kata Dátum: 2009-08-25 12:21:57
DiOm írta ekkor: 2009-08-25 10:09:49
Gondolkozás,listaírás,vásárlás,utasbiztosításkötés,pakolászás, majd lassan indulászás... nyár elején el sem hittük most meg már mindjárt itt a nagy nap smile Itthon lassan elmúlik a nyár, remélem Kata nálad még javában forróság van! smile Még 6. nap smile Dia és Ádám
Sziasztok Dia és Ádám! Jó a lista! smile Csak így tovább! smile smile Gyorsan elszáll egy hét, sajnos itt is!!!! Nálam még jó idő van, erre a hétre 30-33 fokot ígérnek, és általában bejön! Pusza Kata
DiOm Dátum: 2009-08-25 10:09:49
Gondolkozás,listaírás,vásárlás,utasbiztosításkötés,pakolászás, majd lassan indulászás... nyár elején el sem hittük most meg már mindjárt itt a nagy nap smile Itthon lassan elmúlik a nyár, remélem Kata nálad még javában forróság van! smile Még 6. nap smile Dia és Ádám
Grand Kata Dátum: 2009-08-25 06:03:56
Erika85 írta ekkor: 2009-08-24 08:46:32
Eljött a nagy nap! Már indulásra készen! Kata nemsokára találkozunk, már alig várom, hogy megismerjelek! És természetesen ez vonatkozik az útitársainkra is! smile
Erikáék és Katiék, már lassan itt vannak a kertek alatt. Remélem jól fogják érezi magukat smile smile
Laczkó Katalin Dátum: 2009-08-24 09:17:54
Sziasztok! Már mi is útra készen, holnap ilyenkor már lassan megérkezünk a várva várt nyaralásunk helyszínére. Kati