Itthon lassan elmúlik a nyár, remélem Kata nálad még javában forróság van!
Még 6. nap
Dia és Ádám
Csak így tovább!
Gyorsan elszáll egy hét, sajnos itt is!!!!
Nálam még jó idő van, erre a hétre 30-33 fokot ígérnek, és általában bejön!
Pusza Kata
Itthon lassan elmúlik a nyár, remélem Kata nálad még javában forróság van!
Még 6. nap
Dia és Ádám