(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Erika85 Dátum: 2009-08-24 08:46:32
Eljött a nagy nap! Már indulásra készen! Kata nemsokára találkozunk, már alig várom, hogy megismerjelek! És természetesen ez vonatkozik az útitársainkra is! smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-20 22:45:39
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-08-19 12:22:16
Sziasztok! Aki ezek után megy Marmarasba, azok itt nézegethetik a 7 napos előrejelzést:http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Amikor mi voltunk, nekünk bejött!Üdv Mindenkinek:Adri
Szia Adrienn! Tényleg jó az általad leírt időjárásjelentés! smile Én is ezt nézem minden nap. Közvetlenül Neos Marmaraszt is be lehet hozni rajta! smile smile Szia Kata
Németh Adrienn Dátum: 2009-08-19 12:22:16
Sziasztok! Aki ezek után megy Marmarasba, azok itt nézegethetik a 7 napos előrejelzést:http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=16&gid=734939 Amikor mi voltunk, nekünk bejött!Üdv Mindenkinek:Adri
Grand Kata Dátum: 2009-08-18 06:53:18
Erika85 írta ekkor: 2009-08-17 17:26:33
Ezek a számok már tetszenek! smile 1 hét múlva ilyenkor már mi is útban leszünk! El sem tudom mondani mennyire várom!
Szia Erika! Nem is hiszed el, milyen hamar eltelik egy hét smile smile Sajnos nyaraláskor is smile smile smile Üdv.: Kata
Erika85 Dátum: 2009-08-17 17:26:33
Grand Kata írta ekkor: 2009-08-16 23:18:51
Megnéztem a 7 napos előrejelzést 08.17-25 között éjjek 24-28, nappl 32-34 fokot jelez Marmaraszba. Igazatok van, az egyetlen az dőjárás, amit nem tudunk befolyásolni smile smile Sziasztok, és jó utat a 08.17-én indulóknak. smile smile smile Üdv. Mindenkinek Kata
Ezek a számok már tetszenek! smile 1 hét múlva ilyenkor már mi is útban leszünk! El sem tudom mondani mennyire várom!