Én is ezt nézem minden nap. Közvetlenül Neos Marmaraszt is be lehet hozni rajta!
Szia Kata
1 hét múlva ilyenkor már mi is útban leszünk! El sem tudom mondani mennyire várom!
Sajnos nyaraláskor is
Üdv.: Kata
Sziasztok, és jó utat a 08.17-én indulóknak.
Üdv. Mindenkinek Kata
1 hét múlva ilyenkor már mi is útban leszünk! El sem tudom mondani mennyire várom!