Erika! Köszönjük szépen! Már nagyon vártuk,hogy eljöjjön a mi időnk! Egyébként már több alkalommal voltunk augusztus második felében Görögországban és minden alkalommal jó idő volt.Ne izgulj Nektek is jó lesz! Úgy látom mi váltjuk egymást. Nektek is jó uatat 1 hét múlva ,addig pedig jó készülődést! Üdv:Gyöngyi
Megnéztem a 7 napos előrejelzést 08.17-25 között éjjek 24-28, nappl 32-34 fokot jelez Marmaraszba.
Igazatok van, az egyetlen az dőjárás, amit nem tudunk befolyásolni

Sziasztok, és jó utat a 08.17-én indulóknak.

Üdv. Mindenkinek Kata