(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-16 23:18:51
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-08-15 21:16:24
Erika! Köszönjük szépen! Már nagyon vártuk,hogy eljöjjön a mi időnk! Egyébként már több alkalommal voltunk augusztus második felében Görögországban és minden alkalommal jó idő volt.Ne izgulj Nektek is jó lesz! Úgy látom mi váltjuk egymást. Nektek is jó uatat 1 hét múlva ,addig pedig jó készülődést! Üdv:Gyöngyi
Megnéztem a 7 napos előrejelzést 08.17-25 között éjjek 24-28, nappl 32-34 fokot jelez Marmaraszba. Igazatok van, az egyetlen az dőjárás, amit nem tudunk befolyásolni smile smile Sziasztok, és jó utat a 08.17-én indulóknak. smile smile smile Üdv. Mindenkinek Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-16 23:14:18
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-08-15 15:45:54
Erika! Igaz,hogy nem tőlem kérdezted de szerintem 25-e még olyan messze van ,hogy nem lehet pontosan megjósolni az időjárást.Szerintem melegebb lesz! Üdv:Gyöngyi
Szerntem is smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-16 23:13:41
Erika85 írta ekkor: 2009-08-15 11:56:07
Szia Kata! Lenne egy kérdésem, lehet butaság! Néztem időjárás előrejelzést - persze ez változhat - de egyenlőre 25-től csak 24-27 fokot mutatnak Marmarasba. A kérdésem az lenne, hogy ott ez a hőmérséklet ugyan olyan, mint nálunk? Mert ugye azt mondják tengerparton más az emberek hőérzete! Nagyon szeretném ha jó idő lenne, sajnos ez az egy nem rajtunk múlik! Előre is köszi a választ!
Szia Erika! Aug.25-ére még nincs előrejelzésem. A Marmarasz honlapon 7 napra előre tudok csak időjárást nézni. Most nagyon jó az idő, ma reggel 28, nappal 35 fok volt, a nap pedig perzsel. Bízzunk az égiekben.... smile smile Puszi Kata
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-08-15 21:16:24
Erika! Köszönjük szépen! Már nagyon vártuk,hogy eljöjjön a mi időnk! Egyébként már több alkalommal voltunk augusztus második felében Görögországban és minden alkalommal jó idő volt.Ne izgulj Nektek is jó lesz! Úgy látom mi váltjuk egymást. Nektek is jó uatat 1 hét múlva ,addig pedig jó készülődést! Üdv:Gyöngyi
Erika85 Dátum: 2009-08-15 17:51:53
Gyöngyi!remélem igazad lesz! ha jól emlékszem ti most hétfőn mentek, ugye? Nagyon jó utat kívánok és érezzétek jól magatokat! Már nekünk is belátható időn belül van az indulás! smile