Kedves Grandkata!
Szüleim az utolsó turnussal szeretnének menni Marmarasra! Olyan kérdésem lenne, hogy októberben milyen idő van ott? A félpanzió mennyire bőséges? Általában milyen ételeket adnak... Hány fokos a tenger olyankor, lehet még benne fürdeni?Köszönöm válaszodat.
Szia Barbara!
Azt megmondani, hogy milyen lesz az idő és hány fokos lesz a tenger utolsó héten még én sem tudom megmondani. Előző évben csodaszép őszünk volt és még fürödtünk. Az időjárás azonban sokszor megtréfál, ezért konkrétummal nem szolgálhatok. A félpanzió mennyiségére még nekem nem panaszkodtak, a menüt pedig a honlapunkon meg tudod nézni.
Bízom benne, hogy a szüleid jól fogják itt érezni magukat!

Üdv.:Kata