(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2009-08-14 14:02:56
Szia Kata:)!Már rég nem írtunk ide Neked!Jól vagy?Volt már olyan jó kis csapatod,mint amilyenek mi voltunk smile ?Mi most indulunk a Tiszára megnézni a vizet...sajnos ez nem a tengerpart már:(,de itt csak ez van!Szép napot!puszilunk smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-14 11:38:41
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-08-14 11:35:17
Kata! Milyen az idő mostanában? Bár ez egy költői kérdés biztos vagyok benne ,hogy jó! Visszaszámlálás indul 3..2..1... Addig is millió puszi:Gyöngyi smile smile
Kedves Gyöngyi! Szerdán a nyár 3. esőjén túl vagyunk smile Este volt egy kiadós zúhíííííí. Ma reggel 28- napközben 35 fokot ígérnek. Puszi Nektek! Várlak Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-14 11:36:35
Nóri írta ekkor: 2009-08-13 13:11:09
Kedves Kata, köszönöm a gyors választ, aranyos vagy. Szeretettel megyünk :) Nóri
smile smile smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-08-14 11:35:17
Kata! Milyen az idő mostanában? Bár ez egy költői kérdés biztos vagyok benne ,hogy jó! Visszaszámlálás indul 3..2..1... Addig is millió puszi:Gyöngyi smile smile
Nóri Dátum: 2009-08-13 13:11:09
Grand Kata írta ekkor: 2009-08-13 08:34:58
Kedves Nóri! smile A társalgóban van egy számítógép ingyenesen használhatják a vendégek, természetesen internet hozzáféréssel. Nem kell gépet hoznotok. Az arany gr.-jának árát nem tudom, mert itt a megmunkálási díjjal együtt állapítják meg az árát, de olcsóbb mint otthon. Szeretettel várlak! smile smile Üdv.:Kata
Kedves Kata, köszönöm a gyors választ, aranyos vagy. Szeretettel megyünk :) Nóri