?Mi most indulunk a Tiszára megnézni a vizet...sajnos ez nem a tengerpart már:(,de itt csak ez van!Szép napot!puszilunk
Este volt egy kiadós zúhíííííí. Ma reggel 28- napközben 35 fokot ígérnek.
Puszi Nektek! Várlak Kata
A társalgóban van egy számítógép ingyenesen használhatják a vendégek, természetesen internet hozzáféréssel. Nem kell gépet hoznotok.
Az arany gr.-jának árát nem tudom, mert itt a megmunkálási díjjal együtt állapítják meg az árát, de olcsóbb mint otthon.
Szeretettel várlak!
Üdv.:Kata