Kedves Kata,
szeptember 1től nyaralunk nálatok. Az Alexandrában lesz a szállásunk, és azt szeretném kérdezni Tőled, hogy van-e lehetőség internet használatra, esetleg van-e vendégek által használható számítógép, vagy mindenképpen kell vinni laptopot. Illetve még annyit szeretnék megtudni, hogy ott mennyibe kerül kb az arany grammja.
Előre is köszönöm a válaszod.
Jujj, nagyon várom már hogy menjünk :)
üdv: Nóri
Kedves Nóri!

A társalgóban van egy számítógép ingyenesen használhatják a vendégek, természetesen internet hozzáféréssel. Nem kell gépet hoznotok.
Az arany gr.-jának árát nem tudom, mert itt a megmunkálási díjjal együtt állapítják meg az árát, de olcsóbb mint otthon.
Szeretettel várlak!

Üdv.:Kata