(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-13 08:34:58
Nóri írta ekkor: 2009-08-12 15:11:32
Kedves Kata, szeptember 1től nyaralunk nálatok. Az Alexandrában lesz a szállásunk, és azt szeretném kérdezni Tőled, hogy van-e lehetőség internet használatra, esetleg van-e vendégek által használható számítógép, vagy mindenképpen kell vinni laptopot. Illetve még annyit szeretnék megtudni, hogy ott mennyibe kerül kb az arany grammja. Előre is köszönöm a válaszod. Jujj, nagyon várom már hogy menjünk :) üdv: Nóri
Kedves Nóri! smile A társalgóban van egy számítógép ingyenesen használhatják a vendégek, természetesen internet hozzáféréssel. Nem kell gépet hoznotok. Az arany gr.-jának árát nem tudom, mert itt a megmunkálási díjjal együtt állapítják meg az árát, de olcsóbb mint otthon. Szeretettel várlak! smile smile Üdv.:Kata
Nóri Dátum: 2009-08-12 15:11:32
Kedves Kata, szeptember 1től nyaralunk nálatok. Az Alexandrában lesz a szállásunk, és azt szeretném kérdezni Tőled, hogy van-e lehetőség internet használatra, esetleg van-e vendégek által használható számítógép, vagy mindenképpen kell vinni laptopot. Illetve még annyit szeretnék megtudni, hogy ott mennyibe kerül kb az arany grammja. Előre is köszönöm a válaszod. Jujj, nagyon várom már hogy menjünk :) üdv: Nóri
Grand Kata Dátum: 2009-08-12 13:07:49
zsófi73 írta ekkor: 2009-08-12 12:29:54
Nem! Én már "utaztam": júni 23-júli 7 üdv.: Zsófi73
Igen a Zsófiék már voltak nálam az idén! Az egyik legaranyosabb család "nagycsalád" volt! üdv.: Kata
zsófi73 Dátum: 2009-08-12 12:29:54
Zsíros Mária írta ekkor: 2009-07-29 12:54:58
Zsófi73!!! Csak nem együtt utazunk?
Nem! Én már "utaztam": júni 23-júli 7 üdv.: Zsófi73
Erika85 Dátum: 2009-08-11 17:28:53
Grand Kata írta ekkor: 2009-08-10 22:45:52
Erikám! Szerintem Ti már a buszon meg fogtok ismerkedni, és mint jó ismerősök érkeztek ide hozzám! Aki ilyen lekesen indul, az a vendég, csak jól érezheti magát! Hiszen ezért jön Marmaraszban! Igaz!!! smile smile Én minden esetre szeretettel várlak Mindannyiótokat Kata
Kedves Kata!Lelkesedésből nincs hiány és ha megkérdeznénk a kollégáimat, lehet azt mondanák, talán kicsit sok is! :) Rajtunk nem fog múlni az ismerkedés, és ha lesz rá partner a buszon is hamar el fog telni az az "egy-két" óra! :) és már csak 5x kell mennem dolgozni, utána egy kis pihi itthon és indulunk hozzád! Remélem az idő is kegyes lesz és szikrázó napsütésben töltjük el a nyár legszebb hetét! :)