(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-11 15:43:41
Zsíros Mária írta ekkor: 2009-08-11 10:15:59
Sziasztok! Már csak 12 nap, és indulunk. Alig-alig várom. Szinte számolom a perceket. Már nagyon várom, hogy megismerjelek titeket. Biztos, felejthetetlen napokat fogunk eltölteni Marmarason. smile
Sajnos, vagy nem sajnos gyorsan peregnek a napok! Szívből remélem és kívánom, hogy kívánságod teljesüljön! Puszi Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-11 15:42:03
Preti írta ekkor: 2009-08-11 09:01:43
Szia Kata! Nagyon várjuk már, hogy induljunk és reméljük ismét fogunk találkozni olyan kedves párokkal, akikkel tudunk barátkozni. Üdv. Tünde és Péter
Így legyen! Puszi Nektek Kata smile smile smile
Zsíros Mária Dátum: 2009-08-11 10:15:59
Sziasztok! Már csak 12 nap, és indulunk. Alig-alig várom. Szinte számolom a perceket. Már nagyon várom, hogy megismerjelek titeket. Biztos, felejthetetlen napokat fogunk eltölteni Marmarason. smile
Preti Dátum: 2009-08-11 09:01:43
Grand Kata írta ekkor: 2009-08-10 11:18:50
Sziasztok Péter és Tündi. Azt nem tudom ki jön most Nyirgyházáról, de Csilla és Attila, akikkel itt nyaraltatok a mult évben, most vannak itt, és üdvözölnek! Na persze én is! smile smile
Szia Kata! Nagyon várjuk már, hogy induljunk és reméljük ismét fogunk találkozni olyan kedves párokkal, akikkel tudunk barátkozni. Üdv. Tünde és Péter
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:46:48
Laczkó Katalin írta ekkor: 2009-08-10 20:07:22
Kedves Kata és Erika24! Mi is busszal megyünk Budapesti indulással, de Bgyarmatról és nagyon-nagyon várjuk a Nagynénémmel együtt! Már csak 2 hét! Kati
Mondom én, hogy jó csapat lesz smile smile smile Üdv.: Kata