Sziasztok Péter és Tündi.
Azt nem tudom ki jön most Nyirgyházáról, de Csilla és Attila, akikkel itt nyaraltatok a mult évben, most vannak itt, és üdvözölnek! Na persze én is!
Szia Kata! Nagyon várjuk már, hogy induljunk és reméljük ismét fogunk találkozni olyan kedves párokkal, akikkel tudunk barátkozni.
Üdv. Tünde és Péter