(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:45:52
Erika85 írta ekkor: 2009-08-10 17:04:04
Szia Kati! Már azt hittem egyedül leszünk, de már ti vagytok a második fórumozók akik 24-én indulnak Marmarasba! :) Busszal utaztok? Mi Győrből megyünk a nővéremmel és már nagyon várjuk az utat!
Erikám! Szerintem Ti már a buszon meg fogtok ismerkedni, és mint jó ismerősök érkeztek ide hozzám! Aki ilyen lekesen indul, az a vendég, csak jól érezheti magát! Hiszen ezért jön Marmaraszban! Igaz!!! smile smile Én minden esetre szeretettel várlak Mindannyiótokat Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:43:14
Zsana írta ekkor: 2009-08-10 16:56:18
Kedves Kata. Mi félpanziót is kértünk, Szeretnénk megtudni mit takar a kontinentális reggeli, mire számíthatunk. Előre is köszönöm.
Kedves Zsana! a kontinentális reggeli kávé, vagy tea, vaj, méz, lekvár, kalács, felvágott, vagy sonka stb. én nem reggelizem, de valami ilyesmi. Eddig mindenkinek jó volt. Panaszt nem hallottam. Ha kirándulni mentünk, csomagot készítettek. Ugyanígy, ha vacsora helyett a görög estre jött a vendég, másnap ebédre ette meg a vacsoráját. Puszi Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:37:09
bán jánosné írta ekkor: 2009-08-10 15:34:41
Szia Kata! Nekem is írjál már valamit! Én sajnos most nem indulok sem 20.-án, sem 8.-án, sem 10.-én. sem semmikor hozzád.Itthon vagyok szabin és takarítok. Közben olvasom a fórumot. De jó nekik, hogy mennek, kérdeznek, válaszolsz és várod őket. Engem pedig vár a porszívó smile Na de eljön az én időm is egyszer és nekem is jó lesz. Addig is jó pihenést az úton lévőknek és a hozzád készülőknek! Neked is kívánok jó munkát és azért pihenjél is kicsit. Puszi Eszter és a többiek smile smile
Szia Eszterkém! Ti már ugyan túl vagytok a nyaraláson és sajnos, csak a pórszívó duruzsol és nem a tenger. Sok szeretettel gondolok Rátok! Az Édesanyád által küldött pezsgőt, egy eljegyzés alkalmából bontottuk fel, ezzel nagy örömöt szerezve az ífjú párnak. Édesanyádat és titeket is sokszor puszillak Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:34:23
Melinda022 írta ekkor: 2009-08-10 14:39:14
Kata!!! Már csak 8 nap és ismét találkozunk!!!!! smile
Tudom, számon vagytok tartva és nagyon várlak TITEKET!!!! smile smile Puszi Mindenkinek Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:32:58
Laczkó Katalin írta ekkor: 2009-08-10 14:26:31
Kedves Kata! Köszönöm a válaszodat, aug. 24-én indulunk és a 25-ös szobában leszünk.Kati smile
Szia Kati! Ne izgulj, lesz kávéfőződ! smile smile Puszi