Szia Kata!
Nekem is írjál már valamit! Én sajnos most nem indulok sem 20.-án, sem 8.-án, sem 10.-én. sem semmikor hozzád.Itthon vagyok szabin és takarítok. Közben olvasom a fórumot. De jó nekik, hogy mennek, kérdeznek, válaszolsz és várod őket. Engem pedig vár a porszívó

Na de eljön az én időm is egyszer és nekem is jó lesz. Addig is jó pihenést az úton lévőknek és a hozzád készülőknek! Neked is kívánok jó munkát és azért pihenjél is kicsit. Puszi Eszter és a többiek