(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-10 22:31:53
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-08-10 12:04:34
Már csak 1 hét!!!! Látom telt ház lesz!
Szia Katikám! Jó csapat lesz! Már most tudom! Puszi Neked smile smile Kata
Laczkó Katalin Dátum: 2009-08-10 20:07:22
Kedves Kata és Erika24! Mi is busszal megyünk Budapesti indulással, de Bgyarmatról és nagyon-nagyon várjuk a Nagynénémmel együtt! Már csak 2 hét! Kati
Erika85 Dátum: 2009-08-10 17:04:04
Laczkó Katalin írta ekkor: 2009-08-10 14:26:31
Kedves Kata! Köszönöm a válaszodat, aug. 24-én indulunk és a 25-ös szobában leszünk.Kati smile
Szia Kati! Már azt hittem egyedül leszünk, de már ti vagytok a második fórumozók akik 24-én indulnak Marmarasba! :) Busszal utaztok? Mi Győrből megyünk a nővéremmel és már nagyon várjuk az utat!
Zsana Dátum: 2009-08-10 16:56:18
Kedves Kata. Mi félpanziót is kértünk, Szeretnénk megtudni mit takar a kontinentális reggeli, mire számíthatunk. Előre is köszönöm.
bán jánosné Dátum: 2009-08-10 15:34:41
Szia Kata! Nekem is írjál már valamit! Én sajnos most nem indulok sem 20.-án, sem 8.-án, sem 10.-én. sem semmikor hozzád.Itthon vagyok szabin és takarítok. Közben olvasom a fórumot. De jó nekik, hogy mennek, kérdeznek, válaszolsz és várod őket. Engem pedig vár a porszívó smile Na de eljön az én időm is egyszer és nekem is jó lesz. Addig is jó pihenést az úton lévőknek és a hozzád készülőknek! Neked is kívánok jó munkát és azért pihenjél is kicsit. Puszi Eszter és a többiek smile smile