(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Melinda022 Dátum: 2009-08-10 14:39:14
Kata!!! Már csak 8 nap és ismét találkozunk!!!!! smile
Laczkó Katalin Dátum: 2009-08-10 14:26:31
Grand Kata írta ekkor: 2009-08-10 11:22:20
Szia Katikám! Majdnem minden apartmanban van 2 személyes kotyogó kávéfőző. Melyik szobában lesztek? smile smile Ha esetleg a tiétekbe nem jutott, majd elkérjük abból a szobából, ahol nem használják. smile smile Üdv.: Kata
Kedves Kata! Köszönöm a válaszodat, aug. 24-én indulunk és a 25-ös szobában leszünk.Kati smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-08-10 12:04:34
Már csak 1 hét!!!! Látom telt ház lesz!
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 11:24:09
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-08-09 20:08:33
Kedves Kata! Csodálatos, felejthetetlen napokat töltöttünk Marmarason. Reméljük, egyszer majd visszatérhetünk! További szép nyarat kívánunk Neked! Sok örömet az unokádhoz! Puszilunk Téged a messzi Dunaújvárosból:Adri,Peti
Kedves Adri és Peti! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és szép emlékekkel tértetek haza. Bármikor szívesen látott vendégek vagytok nálam! smile smile Puszi Nektek Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 11:22:20
Laczkó Katalin írta ekkor: 2009-08-09 17:51:19
Kedves Kata! Szeretném megérdeklődni, hogy az apartmanban van-e kávéfőző? Köszönettel! Kati
Szia Katikám! Majdnem minden apartmanban van 2 személyes kotyogó kávéfőző. Melyik szobában lesztek? smile smile Ha esetleg a tiétekbe nem jutott, majd elkérjük abból a szobából, ahol nem használják. smile smile Üdv.: Kata