Sziasztok!
Jön valaki Nyíregyházáról aug. 17-én Marmarasra? Mi ketten megyünk a párommal. Üdv.:Tünde
Sziasztok Péter és Tündi.
Azt nem tudom ki jön most Nyirgyházáról, de Csilla és Attila, akikkel itt nyaraltatok a mult évben, most vannak itt, és üdvözölnek! Na persze én is!