(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-08-10 11:20:09
Zsana írta ekkor: 2009-08-09 14:21:08
Kedves Kata Az itthoni hajszárító használható lessz a kinti konektorokban?
Szia Zsana! Rendes Eu szabvány szerinti konektorok vannak nálunk! Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2009-08-10 11:18:50
Preti írta ekkor: 2009-08-08 12:44:07
Sziasztok! Jön valaki Nyíregyházáról aug. 17-én Marmarasra? Mi ketten megyünk a párommal. Üdv.:Tünde
Sziasztok Péter és Tündi. Azt nem tudom ki jön most Nyirgyházáról, de Csilla és Attila, akikkel itt nyaraltatok a mult évben, most vannak itt, és üdvözölnek! Na persze én is! smile smile
Németh Adrienn Dátum: 2009-08-09 20:08:33
Kedves Kata! Csodálatos, felejthetetlen napokat töltöttünk Marmarason. Reméljük, egyszer majd visszatérhetünk! További szép nyarat kívánunk Neked! Sok örömet az unokádhoz! Puszilunk Téged a messzi Dunaújvárosból:Adri,Peti
Laczkó Katalin Dátum: 2009-08-09 17:51:19
Zsana írta ekkor: 2009-08-09 14:21:08
Kedves Kata Az itthoni hajszárító használható lessz a kinti konektorokban?
Kedves Kata! Szeretném megérdeklődni, hogy az apartmanban van-e kávéfőző? Köszönettel! Kati
Zsana Dátum: 2009-08-09 14:21:08
Kedves Kata Az itthoni hajszárító használható lessz a kinti konektorokban?