Kedves Kata!
Nagyon várjuk már mi itt Miskolcon az augusztus 24-ét,mikor elindulhatunk Neos Marmarosra. A fórumot olvasgatva nagyon kedvező a kép alakult ki bennünk erről csodálatos helyről. Most sajnáljuk igazán, hogy csak egy hétre megyünk, hiszen annyi jó program van és igen csak fájjó szívvel fogunk lemondani bármiről is idő hiánya miatt.
Ujjné Zsuzsika már előre mondta, hogy egy hét kevés lesz itt, és ide még egyszer vissza kell menni.
A mihamarabbi találkozásig üdvözlünk és puszilunk: Boldizsárék
Én pedig nagy-nagy szeretettel várlak

és csak bízni tudok abban, hogy tényleg jól fogjátok érezni magatokat.
Zsuzsikát és Titeket is szeretettel puszillak: Kata