(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Preti Dátum: 2009-08-08 12:44:07
Sziasztok! Jön valaki Nyíregyházáról aug. 17-én Marmarasra? Mi ketten megyünk a párommal. Üdv.:Tünde
Grand Kata Dátum: 2009-08-07 23:40:26
Boldizsár Ferencné írta ekkor: 2009-08-07 11:47:37
Kedves Kata! Nagyon várjuk már mi itt Miskolcon az augusztus 24-ét,mikor elindulhatunk Neos Marmarosra. A fórumot olvasgatva nagyon kedvező a kép alakult ki bennünk erről csodálatos helyről. Most sajnáljuk igazán, hogy csak egy hétre megyünk, hiszen annyi jó program van és igen csak fájjó szívvel fogunk lemondani bármiről is idő hiánya miatt. Ujjné Zsuzsika már előre mondta, hogy egy hét kevés lesz itt, és ide még egyszer vissza kell menni. A mihamarabbi találkozásig üdvözlünk és puszilunk: Boldizsárék
Én pedig nagy-nagy szeretettel várlak smile smile és csak bízni tudok abban, hogy tényleg jól fogjátok érezni magatokat. Zsuzsikát és Titeket is szeretettel puszillak: Kata smile smile
Zsana Dátum: 2009-08-07 15:42:09
08.17.-én miskolci felszállással jön-e valaki Marmarasra? smile
Boldizsár Ferencné Dátum: 2009-08-07 11:47:37
Kedves Kata! Nagyon várjuk már mi itt Miskolcon az augusztus 24-ét,mikor elindulhatunk Neos Marmarosra. A fórumot olvasgatva nagyon kedvező a kép alakult ki bennünk erről csodálatos helyről. Most sajnáljuk igazán, hogy csak egy hétre megyünk, hiszen annyi jó program van és igen csak fájjó szívvel fogunk lemondani bármiről is idő hiánya miatt. Ujjné Zsuzsika már előre mondta, hogy egy hét kevés lesz itt, és ide még egyszer vissza kell menni. A mihamarabbi találkozásig üdvözlünk és puszilunk: Boldizsárék
Boldizsár Ferencné Dátum: 2009-08-07 11:47:36
Kedves Kata! Nagyon várjuk már mi itt Miskolcon az augusztus 24-ét,mikor elindulhatunk Neos Marmarosra. A fórumot olvasgatva nagyon kedvező a kép alakult ki bennünk erről csodálatos helyről. Most sajnáljuk igazán, hogy csak egy hétre megyünk, hiszen annyi jó program van és igen csak fájjó szívvel fogunk lemondani bármiről is idő hiánya miatt. Ujjné Zsuzsika már előre mondta, hogy egy hét kevés lesz itt, és ide még egyszer vissza kell menni. A mihamarabbi találkozásig üdvözlünk és puszilunk: Boldizsárék