(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Boldizsár Ferencné Dátum: 2009-08-07 11:47:36
Kedves Kata! Nagyon várjuk már mi itt Miskolcon az augusztus 24-ét,mikor elindulhatunk Neos Marmarosra. A fórumot olvasgatva nagyon kedvező a kép alakult ki bennünk erről csodálatos helyről. Most sajnáljuk igazán, hogy csak egy hétre megyünk, hiszen annyi jó program van és igen csak fájjó szívvel fogunk lemondani bármiről is idő hiánya miatt. Ujjné Zsuzsika már előre mondta, hogy egy hét kevés lesz itt, és ide még egyszer vissza kell menni. A mihamarabbi találkozásig üdvözlünk és puszilunk: Boldizsárék
Grand Kata Dátum: 2009-08-06 22:49:39
magoeva írta ekkor: 2009-08-06 08:37:03
Kedves Kata! Újabb mailod érkezett smile Szép napokat, puszi:
Zsófikám! Nagyon kedves és inteligensek a "rokonok" Örülök, hogy Őket is megismerhettem! Puszi Nektek Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-08-06 22:48:04
magoeva írta ekkor: 2009-08-06 08:37:03
Kedves Kata! Újabb mailod érkezett smile Szép napokat, puszi:
Köszi a jelzést Évikém! smile smile Ment a válasz. Nektek is szépséges napokat! Puszi Kata smile smile
magoeva Dátum: 2009-08-06 08:37:03
Kedves Kata! Újabb mailod érkezett smile Szép napokat, puszi:
Grand Kata Dátum: 2009-08-05 07:47:59
magoeva írta ekkor: 2009-08-04 20:42:32
Kedves Kata! Kérlek nézd meg a gmailos emailodat :-))) Puszi
Köszönöm Évi! Puszi Nektek smile smile