Kedves Zsófi! Miért inogtál meg? Laganasba nem muszáj bemenni! Agios Sostis viszont csendes,barátságos hely!
Az viszont biztos,hogy Zantéra annak érdemes menni aki kirándulni szeretne,mert a látnivalók nem helyben vannak.
Aki csak srtandolni akar annak nem érdemes ennyit utazni.
Mindenesetre szerintem Zakynthost egyszer látni kell! Üdv:Gyöngyi
SziaGyöngyi! Mi nem (csak) strandolni szeretnénk!! Mi a görög kultúrát is imádjuk,szeretünk kirándulni. Sok ismert, és "ismeretlen" helyen is megfordultunk már Görögországban, és a gyerekeink is nagyon befogadóak. Ha érted mire gondolok. Bár az apartmanválasztásban nálam az is fontos, hogy az erkélyről lássam a tengert.

Üdvözlet: VargaZsófi