Kata! Lenne egy kérdésem, és te biztos tudsz nekem segíteni benne! Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerül ott az autókölcsönzés? A legkisebb kategória nekünk elég lenne! Mert ha nem éppen valamelyik fakultatív programon leszünk szeretnénk szétnézni a környéken! És még egy kérdés eszembe jutott! A csúszdaparkos fakultatív program magában foglalja a belépőt vagy az külön fizetendő? Mennyibe kerül a belépő? Köszönöm, és bocsi ha sokat kérdezek, de szeretek felkészülni! :)
Szia Erika!
Nem kell bocsánatot kérned!

Erre való a fórum, hogy kérdezz.
A kocsi bérleti díjnak utánna járok! A csúzdapark árában a belépőjegy is benne foglaltatik.
Szaladnak a hetek!

Rövidesen találkozunk!
Puszi Kata