(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-20 00:11:25
írta ekkor: 2009-07-19 12:07:06
az tuti, hogy jó helyetek lesz. Szinte minden nap eszembe jut, hogy mennyire jó volt ott. Jövőre jó lenne 2 hetet kint lenni, de az sajnos igen messze van még.
Reméljük így lesz Józsikám! Puszi és minden szépet és jót kívánok, de főleg kicsattanó egészséget smile smile Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-20 00:09:21
Erika85 írta ekkor: 2009-07-19 17:13:22
Kata! Lenne egy kérdésem, és te biztos tudsz nekem segíteni benne! Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerül ott az autókölcsönzés? A legkisebb kategória nekünk elég lenne! Mert ha nem éppen valamelyik fakultatív programon leszünk szeretnénk szétnézni a környéken! És még egy kérdés eszembe jutott! A csúszdaparkos fakultatív program magában foglalja a belépőt vagy az külön fizetendő? Mennyibe kerül a belépő? Köszönöm, és bocsi ha sokat kérdezek, de szeretek felkészülni! :)
Szia Erika! Nem kell bocsánatot kérned! smile Erre való a fórum, hogy kérdezz. A kocsi bérleti díjnak utánna járok! A csúzdapark árában a belépőjegy is benne foglaltatik. Szaladnak a hetek! smile Rövidesen találkozunk! Puszi Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-20 00:06:09
Farkas Réka írta ekkor: 2009-07-19 12:01:53
Sziasztok!Üdv mindenkinek innen Marmarasról!Mi nagyon imádjuk ezt a helyet...meg KAtát is:)!
smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-20 00:03:35
zsófi73 írta ekkor: 2009-07-18 23:35:26
Jaj Édes Katám! Bizony hiányoznak a beszélgetések! Annyi érdekes "dolgot" tudtál mondani. Több lettem tőle, ebből élek. És még jobban megerősített abban, hogy Görögország - Hellasz - a világ közepe. A nyaralások tökéletes helyszíne, a gyerekek paradicsoma. És ha még egy szuper idegenvezető fogja a kezünket, irányítja a tekintetünket, nyitja ki a szemünket... Nem is vágyhatunk többre. Nem hiszed el, de én már a jövő évi nyaralás lázában égek, azt tervezgetem. Tiszta hülye vagyok. Görögmérgezést kaptam. smile smile Ölellek és szeretettel gondolok Rád, szép és tartalmas napokat kívánok! smile
Drága Zsófikám! Tényleg nagy élmény volt veletek eltölteni 2 hetet és az aranyos gyerkőcökkel. Külön öröm számomra, ha én is tudtam Nektek valamit nyújtani. Jövőre is sok szeretettel várom az "egész Családot" Ölellek és puszillak Mindnyájatokat Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-19 23:59:56
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-18 19:23:17
Kedves KAta! Pont ezért döntöttünk a busz mellett.A soförökkel eddig mindig pozitív tapasztalataink voltak. Csak gyakorlottabbak már ezen az útvonalon. Elvégre pihenni megyünk Hozzád.1 éve nem voltam szabadságon. Sok puszi smile smile Gyöngyi
Én pedig sok szeretettel várlak! smile