(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2009-07-02 10:19:04
Szia Attila! Melyik csomagot választottad?Elég a minimum, vagy inkább az optimumot kössem meg? Köszönöm szépen, biztosan jó lesz, mert eddig mind ig nagyon jó volt Katánál:)
Berki Attila Dátum: 2009-07-02 09:09:30
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-07-01 18:04:52
Szia Kata! Szerinted, ha a Magyar Postánál kötök biztosítást, az is jó lesz..vagy maradjunk az Atlasznál?
Én most jöttem haza és Posta Biztosításom volt. Kata a tanum , hogy orvossal kezdtem az üdülést mert leitatott hideg sörrel. Nem volt gond a biztosítással. Jó nyaralást! Puszi Kata!
magoeva Dátum: 2009-07-02 00:57:35
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-07-01 18:48:11
Kedves Magoeva! Ti autóval voltatok? Üdv:Gyöngyi
Kedves Gyöngyi! nem, busszal utaztunk. Odafele csúcsidőt mentünk :-)) Hétfőn este 7-kor indultunk Szegedről, kedd reggel fél 7-kor a Görög határnál voltunk, 11-kor már a kis öbölben élveztük a tengert smile
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-01 18:48:11
Kedves Magoeva! Ti autóval voltatok? Üdv:Gyöngyi
Farkas Nikolett Dátum: 2009-07-01 18:06:30
Ja..és már csak 11 nap az indulásig smile