Szia Kata!
Szerinted, ha a Magyar Postánál kötök biztosítást, az is jó lesz..vagy maradjunk az Atlasznál?
Én most jöttem haza és Posta Biztosításom volt. Kata a tanum , hogy orvossal kezdtem az üdülést mert leitatott hideg sörrel. Nem volt gond a biztosítással. Jó nyaralást! Puszi Kata!