(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-07-01 14:11:22
DiOm írta ekkor: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile
A K&H-nál lévő bankkártyád pedig egy éven keresztül biztosít, egyhuzamban max. 30 napig. Kívánom, hogy ne legyen rá szükségetek smile Szia! Éva
magoeva Dátum: 2009-07-01 14:11:16
DiOm írta ekkor: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile
A K&H-nál lévő bankkártyád pedig egy éven keresztül biztosít, egyhuzamban max. 30 napig. Kívánom, hogy ne legyen rá szükségetek smile Szia! Éva
magoeva Dátum: 2009-07-01 14:09:05
DiOm írta ekkor: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile
Szia DiOm! Szerencsére nem volt rá szükség, de el kellett volna fogadnia. Viszont kérj Írásbeli igazolást a K&H -nál arról, hogy a bankkártyád egyben biztosítás is. Ahol mi voltunk fiók, mi kértünk először, ezért kicsit nehezen ment smile , de megkaptuk magyar és angol nyelven egyaránt. Az igazolásra a Macedón határnál lehet szükség. Mindig kitalálnak vmit. Tőlünk semmit nem kértek, anyuéknak 3 héttel korábban fel kllett mutatni, sőt, még kaptak egy cirilbetűs lepecsételt kártyát, amit va visszaútra ki kellett tölteni, volt akiét elvették, volt akiét nem.
magoeva Dátum: 2009-07-01 14:08:56
DiOm írta ekkor: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile
Szia DiOm! Szerencsére nem volt rá szükség, de el kellett volna fogadnia. Viszont kérj Írásbeli igazolást a K&H -nál arról, hogy a bankkártyád egyben biztosítás is. Ahol mi voltunk fiók, mi kértünk először, ezért kicsit nehezen ment smile , de megkaptuk magyar és angol nyelven egyaránt. Az igazolásra a Macedón határnál lehet szükség. Mindig kitalálnak vmit. Tőlünk semmit nem kértek, anyuéknak 3 héttel korábban fel kllett mutatni, sőt, még kaptak egy cirilbetűs lepecsételt kártyát, amit va visszaútra ki kellett tölteni, volt akiét elvették, volt akiét nem.
DiOm Dátum: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile