(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2009-07-01 18:04:52
Szia Kata! Szerinted, ha a Magyar Postánál kötök biztosítást, az is jó lesz..vagy maradjunk az Atlasznál?
Grand Kata Dátum: 2009-07-01 16:02:45
magoeva írta ekkor: 2009-07-01 14:08:56
Szia DiOm! Szerencsére nem volt rá szükség, de el kellett volna fogadnia. Viszont kérj Írásbeli igazolást a K&H -nál arról, hogy a bankkártyád egyben biztosítás is. Ahol mi voltunk fiók, mi kértünk először, ezért kicsit nehezen ment smile , de megkaptuk magyar és angol nyelven egyaránt. Az igazolásra a Macedón határnál lehet szükség. Mindig kitalálnak vmit. Tőlünk semmit nem kértek, anyuéknak 3 héttel korábban fel kllett mutatni, sőt, még kaptak egy cirilbetűs lepecsételt kártyát, amit va visszaútra ki kellett tölteni, volt akiét elvették, volt akiét nem.
A Makedónok jelenleg semmit nem kérnek! Se statisztikai lapot, se biztosítást! Náluk azonban soha nem lehet tudni smile ??? Sziasztok
Grand Kata Dátum: 2009-07-01 16:00:59
DiOm írta ekkor: 2009-07-01 12:22:51
PIROS smile Olvasgattam a fórumot, de nem találtam egyértelmű választ, K and H banknál a bankkártyához tartozó biztosítást elfogadja a marmarasi orvos? Azthiszem magoeva kérdezte régebben. Nem kötnék plusz biztosítást ha a kártyámhoz jár. Köszönöm a válaszokat előre is. smile
Szia! Jó a bankkártya, 30 napig érvényes! smile
magoeva Dátum: 2009-07-01 14:15:14
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-30 22:42:18
Az azt jelenti, hogy sok szép élménnyel tértetek haza. A két gyermeked fantasztikus volt. Kívánom, hogy visszatérjetek ide! smile Puszi NEKTEK smile smile
Kedves Tőled!!!! Légyszi írd majd meg, ha van még egy ilyen "búvár családod" Az egyik barátunk arról faggatta Borókámat, hogy tud lemenni 4-5 méterig a 30 kilójával? A lányom válasza: Fizess be, megtanítalak smile smile smile A kis szerény smile Szép napot Neked, Puszi!
magoeva Dátum: 2009-07-01 14:15:06
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-30 22:42:18
Az azt jelenti, hogy sok szép élménnyel tértetek haza. A két gyermeked fantasztikus volt. Kívánom, hogy visszatérjetek ide! smile Puszi NEKTEK smile smile
Kedves Tőled!!!! Légyszi írd majd meg, ha van még egy ilyen "búvár családod" Az egyik barátunk arról faggatta Borókámat, hogy tud lemenni 4-5 méterig a 30 kilójával? A lányom válasza: Fizess be, megtanítalak smile smile smile A kis szerény smile Szép napot Neked, Puszi!