Szia DiOm!
Szerencsére nem volt rá szükség, de el kellett volna fogadnia. Viszont kérj Írásbeli igazolást a K&H -nál arról, hogy a bankkártyád egyben biztosítás is. Ahol mi voltunk fiók, mi kértünk először, ezért kicsit nehezen ment

, de megkaptuk magyar és angol nyelven egyaránt. Az igazolásra a Macedón határnál lehet szükség. Mindig kitalálnak vmit. Tőlünk semmit nem kértek, anyuéknak 3 héttel korábban fel kllett mutatni, sőt, még kaptak egy cirilbetűs lepecsételt kártyát, amit va visszaútra ki kellett tölteni, volt akiét elvették, volt akiét nem.
A Makedónok jelenleg semmit nem kérnek! Se statisztikai lapot, se biztosítást! Náluk azonban soha nem lehet tudni

???
Sziasztok