(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-01 12:14:14
Kurdi Gábor írta ekkor: 2009-07-01 08:44:18
Szia Kata. Gábor vagyok már tervezzük az utat,a szokott időben megyünk de csak az Olymposba van hely remélem az is jó.Puszi neked !
Szia Gábor! Nagyon szép az Olympos ház nyugodtan válasszátok. A tetőteraszról gyönyörű a kilátás, rezsó, edények, poharak, bögrék, evőeszközök tányérok vannak. Főzni is tudtok, de a vacsora is nagyon jó a Marmaraszi ízek étteremben. Ahogy gondoljátok! smile smile Puszi Nektek Kata
Kurdi Gábor Dátum: 2009-07-01 08:44:18
Szia Kata. Gábor vagyok már tervezzük az utat,a szokott időben megyünk de csak az Olymposba van hely remélem az is jó.Puszi neked !
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 22:43:58
DiOm írta ekkor: 2009-06-30 21:24:09
Sziasztok!A foglalásom még mindig sárga, Kata, mikor lesz már piros??? smile Türelmetlen vagyok ám. Dia vagyok egyébként, párom Ádám smile
Én innen nem tudom "bepirosítani". Amit az iroda visszajelzi ahol befizettetek azonnal "megpirosodik" Jó éjt smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 22:42:18
magoeva írta ekkor: 2009-06-30 20:38:22
Sárgulok az irigységtől smile
Az azt jelenti, hogy sok szép élménnyel tértetek haza. A két gyermeked fantasztikus volt. Kívánom, hogy visszatérjetek ide! smile Puszi NEKTEK smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 22:40:30
Farkas Réka írta ekkor: 2009-06-30 20:31:06
Vágjuk vágjuk smile ! pusza
Hűtöm az A....-t smile