Szia Kata. Gábor vagyok már tervezzük az utat,a szokott időben megyünk de csak az Olymposba van hely remélem az is jó.Puszi neked !
Szia Gábor!
Nagyon szép az Olympos ház nyugodtan válasszátok. A tetőteraszról gyönyörű a kilátás, rezsó, edények, poharak, bögrék, evőeszközök tányérok vannak. Főzni is tudtok, de a vacsora is nagyon jó a Marmaraszi ízek étteremben. Ahogy gondoljátok!

Puszi Nektek Kata