Most már csak a neved kellene tudnom, dert ilyen kódokkal
uncsi a levelezés!
Szia:Kata
Türelmetlen vagyok ám.
Dia vagyok egyébként, párom Ádám
! pusza
!
Vágjátok a centit!? Puszi
Manapság? hát hogy is mondja... A múlthétre végig esőt mondott a meteorológia, körbe jártak a felhők, dörgott villámlott, nálunk meg sütött a nap Neos Marmaraszon. Hát ennyi