(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

DiOm Dátum: 2009-06-30 21:24:09
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-30 16:24:32
Jó választás, tökéletesen látszik a tenger, bár nem feláras. Ha még akkor születtél is, szuper. smile Most már csak a neved kellene tudnom, dert ilyen kódokkal smile uncsi a levelezés! Szia:Kata
Sziasztok!A foglalásom még mindig sárga, Kata, mikor lesz már piros??? smile Türelmetlen vagyok ám. Dia vagyok egyébként, párom Ádám smile
magoeva Dátum: 2009-06-30 20:38:22
Sárgulok az irigységtől smile
Farkas Réka Dátum: 2009-06-30 20:31:06
Vágjuk vágjuk smile ! pusza
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 20:23:04
Farkas Réka írta ekkor: 2009-06-30 19:49:26
Már csak 13 nap smile !
smile smile Vágjátok a centit!? Puszi smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 20:21:52
Csuhány Flóra írta ekkor: 2009-06-30 19:17:50
Sziasztok!MI tavaly aug.végén voltunk, és naon jó volt az idő.vki megtudná mondani h szept. elején milyen az idő ott??
Szia Flóra! Talán az égiek, vagy az Olymposi Istenek tudják! smile Manapság? hát hogy is mondja... A múlthétre végig esőt mondott a meteorológia, körbe jártak a felhők, dörgott villámlott, nálunk meg sütött a nap Neos Marmaraszon. Hát ennyi smile