!
Én akartam nagyon, szimpatikusnak tűnt, ráadásul 14-én is születtem, hihi
Most már csak a neved kellene tudnom, dert ilyen kódokkal
uncsi a levelezés!
Szia:Kata
Én akartam nagyon, szimpatikusnak tűnt, ráadásul 14-én is születtem, hihi
Szept 1.-8