(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Réka Dátum: 2009-06-30 19:49:26
Már csak 13 nap smile !
Csuhány Flóra Dátum: 2009-06-30 19:17:50
Sziasztok!MI tavaly aug.végén voltunk, és naon jó volt az idő.vki megtudná mondani h szept. elején milyen az idő ott??
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 16:24:32
DiOm írta ekkor: 2009-06-30 14:44:18
Szija Kata! A 14-esben, mondd hogy jó választás volt! smile Én akartam nagyon, szimpatikusnak tűnt, ráadásul 14-én is születtem, hihi smile
Jó választás, tökéletesen látszik a tenger, bár nem feláras. Ha még akkor születtél is, szuper. smile Most már csak a neved kellene tudnom, dert ilyen kódokkal smile uncsi a levelezés! Szia:Kata
DiOm Dátum: 2009-06-30 14:44:18
Szija Kata! A 14-esben, mondd hogy jó választás volt! smile Én akartam nagyon, szimpatikusnak tűnt, ráadásul 14-én is születtem, hihi smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 13:17:20
DiOm írta ekkor: 2009-06-30 10:19:45
Sziasztok! Na befizettem a foglalót, remélem most már lassan bepirosodik a foglalásunk smile Szept 1.-8 smile
Nagyon helyes! Melyik szobában fogtok lakni? smile smile