Sziasztok! Na befizettem a foglalót, remélem most már lassan bepirosodik a foglalásunk Szept 1.-8
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 09:39:09
Farkas Zoltán írta ekkor: 2009-06-29 13:39:32
Szia Kata!
Idén kihagyjuk Marmarast, Sartiba megyünk jövőhéten. Azért remélem lesz alkalmunk találkozni.
Mindenkinek: Katával meg lesztek elégedve hihetetlen jó házigazda, mi már 3x nyaraltunk ott.
Szia Zoli!
Hiányozni fogtok! Azért szívemből kívánom, hogy érezzétek magatokat nagyon jól. Kellemes nyaralást. Puszi Nektek
magoeva Dátum: 2009-06-29 17:07:17
Bán Jánosné Dátum: 2009-06-29 16:05:55
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Igazat ír Farkas Zoli!!! Próbáljátok ki! Én is tapasztaltam 3x !! Sőt még Anyukám is aki 80 éves!! Mindenkinek ajánlom KATÁT :) :)
Horváth Orsolya Dátum: 2009-06-29 15:59:08
Csatlakozom az előttemszólóhoz. Igazat ír Farkas Zoli!! Próbálajátok ki !
Én is tapasztaltam 3x!! Sőt még Anyukám is aki 80 éves!!
Mindenkinek ajánlom KATÁT :) :)