(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

DiOm Dátum: 2009-06-30 10:19:45
Sziasztok! Na befizettem a foglalót, remélem most már lassan bepirosodik a foglalásunk smile Szept 1.-8 smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-30 09:39:09
Farkas Zoltán írta ekkor: 2009-06-29 13:39:32
Szia Kata! Idén kihagyjuk Marmarast, Sartiba megyünk jövőhéten. Azért remélem lesz alkalmunk találkozni. smile Mindenkinek: Katával meg lesztek elégedve hihetetlen jó házigazda, mi már 3x nyaraltunk ott.
Szia Zoli! Hiányozni fogtok! smile Azért szívemből kívánom, hogy érezzétek magatokat nagyon jól. Kellemes nyaralást. Puszi Nektek smile
magoeva Dátum: 2009-06-29 17:07:17
smile
Bán Jánosné Dátum: 2009-06-29 16:05:55
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Igazat ír Farkas Zoli!!! Próbáljátok ki! Én is tapasztaltam 3x !! Sőt még Anyukám is aki 80 éves!! Mindenkinek ajánlom KATÁT :) :)
Horváth Orsolya Dátum: 2009-06-29 15:59:08
Csatlakozom az előttemszólóhoz. Igazat ír Farkas Zoli!! Próbálajátok ki ! Én is tapasztaltam 3x!! Sőt még Anyukám is aki 80 éves!! Mindenkinek ajánlom KATÁT :) :)