Szia Kata!
Érdeklőni szeretné, hogy az Alexandar apartmannál milyen parkolási lehetőség van. Mivel autoval megyünk és szertnék az apartman közelében parkolni, és nem szertném mondjuk úgy, 100-150m-re egy nagyobb parkoloban lerakni. Sajna volt már ílyen esetem és saját magamnak kellett fizetnem a számlát mert a kárt okozó (szintén magyar) elhuzta a csikot mint a szél (láttam mint vigig gyalulta az oldalát) sajna nem tudtam meg kivolt

.
Köszi a választ, lassan megyünk üdv: Szabolcs
Szia Szabolcs!
Itt nincs parkoló, mindenki ott áll meg at utcán, ahol helyet talál.A közbiztonság jó, magyarok pedig csak a mi csoportunk tagjai lesznek. Örzött parkoló az sajnos nincs. Nem igazán szokott problémájuk lenni a vendégeknek. Sajnos az egyéni utazás során az általad említett malőrök előfordulnak, de hát ilyen otthon is megtörténhet. Reméljük problémamentes lesz a nyaralásotok.
Üdv.: Kata