(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Zoltán Dátum: 2009-06-29 13:39:32
Szia Kata! Idén kihagyjuk Marmarast, Sartiba megyünk jövőhéten. Azért remélem lesz alkalmunk találkozni. smile Mindenkinek: Katával meg lesztek elégedve hihetetlen jó házigazda, mi már 3x nyaraltunk ott.
Grand Kata Dátum: 2009-06-29 13:03:08
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-29 12:35:06
Recover My Files
Köszi Attila! smile smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-29 12:35:06
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-27 16:36:44
Ügyi vagy! smile Ezt nekem is jó lenne tudnom, hátha.....? Ha lehet küld el nekem! Előre is köszi! smile
Recover My Files
Grand Kata Dátum: 2009-06-28 22:04:55
Szabó Szabolcs írta ekkor: 2009-06-28 11:37:35
Szia Kata! Érdeklőni szeretné, hogy az Alexandar apartmannál milyen parkolási lehetőség van. Mivel autoval megyünk és szertnék az apartman közelében parkolni, és nem szertném mondjuk úgy, 100-150m-re egy nagyobb parkoloban lerakni. Sajna volt már ílyen esetem és saját magamnak kellett fizetnem a számlát mert a kárt okozó (szintén magyar) elhuzta a csikot mint a szél (láttam mint vigig gyalulta az oldalát) sajna nem tudtam meg kivolt smile . Köszi a választ, lassan megyünk üdv: Szabolcs
Grand Kata Dátum: 2009-06-28 22:04:16
Szabó Szabolcs írta ekkor: 2009-06-28 11:37:35
Szia Kata! Érdeklőni szeretné, hogy az Alexandar apartmannál milyen parkolási lehetőség van. Mivel autoval megyünk és szertnék az apartman közelében parkolni, és nem szertném mondjuk úgy, 100-150m-re egy nagyobb parkoloban lerakni. Sajna volt már ílyen esetem és saját magamnak kellett fizetnem a számlát mert a kárt okozó (szintén magyar) elhuzta a csikot mint a szél (láttam mint vigig gyalulta az oldalát) sajna nem tudtam meg kivolt smile . Köszi a választ, lassan megyünk üdv: Szabolcs
Szia Szabolcs! Itt nincs parkoló, mindenki ott áll meg at utcán, ahol helyet talál.A közbiztonság jó, magyarok pedig csak a mi csoportunk tagjai lesznek. Örzött parkoló az sajnos nincs. Nem igazán szokott problémájuk lenni a vendégeknek. Sajnos az egyéni utazás során az általad említett malőrök előfordulnak, de hát ilyen otthon is megtörténhet. Reméljük problémamentes lesz a nyaralásotok. Üdv.: Kata