(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Szabó Szabolcs Dátum: 2009-06-28 11:37:35
Szia Kata! Érdeklőni szeretné, hogy az Alexandar apartmannál milyen parkolási lehetőség van. Mivel autoval megyünk és szertnék az apartman közelében parkolni, és nem szertném mondjuk úgy, 100-150m-re egy nagyobb parkoloban lerakni. Sajna volt már ílyen esetem és saját magamnak kellett fizetnem a számlát mert a kárt okozó (szintén magyar) elhuzta a csikot mint a szél (láttam mint vigig gyalulta az oldalát) sajna nem tudtam meg kivolt smile . Köszi a választ, lassan megyünk üdv: Szabolcs
Grand Kata Dátum: 2009-06-28 08:13:03
DiOm írta ekkor: 2009-06-27 17:52:51
Szia Kata! Miskolcról fogunk menni. A kis térképet láttam a honlapon, köszi!Lenne kérdésem, az Atlasznál az utasbiztosítás mennyi lenne 2 fő /nyaralás a grandnál? Köszi előre is a segítséget! Fontos lenne hogy ne kerüljön sokba smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-28 08:12:29
DiOm írta ekkor: 2009-06-27 17:52:51
Szia Kata! Miskolcról fogunk menni. A kis térképet láttam a honlapon, köszi!Lenne kérdésem, az Atlasznál az utasbiztosítás mennyi lenne 2 fő /nyaralás a grandnál? Köszi előre is a segítséget! Fontos lenne hogy ne kerüljön sokba smile
Szia Diom! Akkor mi földiek vagyunk! A biztosítással kapcsolatban pedig, nem kötelező a Grand által ajánlott biztosítást köteni, ami naponta 445Ft/fő, csak arra kell ügyelni, hogy teljes körü legyen. Ne legyen szükségetek orvosi ellátásra, de nem árt, ha van biztosításotok, mert ha mégis a dokihoz krültök, csak a vizit 30-40€ a gyógyszer is drágább mint otthon. Szóval nem árt ha van. Üdv.: Kata
DiOm Dátum: 2009-06-27 17:52:51
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 13:20:07
Szia Diom! Honnan jösztök? Helyi térképet a honlapunkról tudsz nyomtatni. Ha nem megy elküldöm Neked. Remélem, hogy összejönnek a kirándulások! Nekem is nagyon fontos lene smile Üdv.:Kata
Szia Kata! Miskolcról fogunk menni. A kis térképet láttam a honlapon, köszi!Lenne kérdésem, az Atlasznál az utasbiztosítás mennyi lenne 2 fő /nyaralás a grandnál? Köszi előre is a segítséget! Fontos lenne hogy ne kerüljön sokba smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 16:36:50
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-27 16:26:29
Találtam egy jó progit amivel az üres más letörőlt fényképezőről visszahozta az utolsó kb.600 képet köztük az összeny görögországit.