Szia Kata! Miskolcról fogunk menni. A kis térképet láttam a honlapon, köszi!Lenne kérdésem, az Atlasznál az utasbiztosítás mennyi lenne 2 fő /nyaralás a grandnál?
Köszi előre is a segítséget! Fontos lenne hogy ne kerüljön sokba
Szia Diom!
Akkor mi földiek vagyunk! A biztosítással kapcsolatban pedig, nem kötelező a Grand által ajánlott biztosítást köteni, ami naponta 445Ft/fő, csak arra kell ügyelni, hogy teljes körü legyen. Ne legyen szükségetek orvosi ellátásra, de nem árt, ha van biztosításotok, mert ha mégis a dokihoz krültök, csak a vizit 30-40 a gyógyszer is drágább mint otthon. Szóval nem árt ha van.
Üdv.: Kata