(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-27 16:36:44
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-27 16:26:29
Találtam egy jó progit amivel az üres más letörőlt fényképezőről visszahozta az utolsó kb.600 képet köztük az összeny görögországit.
Ügyi vagy! smile Ezt nekem is jó lenne tudnom, hátha.....? Ha lehet küld el nekem! Előre is köszi! smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-27 16:26:29
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 08:35:51
Szia Attila! Végigolvastam az összes elmaradt levélváltást! Örülök, hogy sikerült "újraéleszteni a képeket" és nagyon megköszönöm, ha küldessz belőle. Millió puszi Nektek Kata smile
Találtam egy jó progit amivel az üres más letörőlt fényképezőről visszahozta az utolsó kb.600 képet köztük az összeny görögországit.
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:24:58
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata! Nézd meg az emailod smile Lesz még több is! smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:24:44
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata! Nézd meg az emailod smile Lesz még több is! smile
Köszönöm szépen Évi! smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:23:33
Farkas Nikolett írta ekkor: 2009-06-27 10:51:22
Már csak 16 nap van hátra, és indulunk:)
Nagyon várlak már Titeket! Kis FARKASOK!!! smile smile smile