Találtam egy jó progit amivel az üres más letörőlt fényképezőről visszahozta az utolsó kb.600 képet köztük az összeny görögországit.
Ügyi vagy!
Ezt nekem is jó lenne tudnom, hátha.....?
Ha lehet küld el nekem! Előre is köszi!
Berki Attila Dátum: 2009-06-27 16:26:29
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 08:35:51
Szia Attila!
Végigolvastam az összes elmaradt levélváltást!
Örülök, hogy sikerült "újraéleszteni a képeket" és nagyon megköszönöm, ha küldessz belőle.
Millió puszi Nektek Kata
Találtam egy jó progit amivel az üres más letörőlt fényképezőről visszahozta az utolsó kb.600 képet köztük az összeny görögországit.
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:24:58
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata!
Nézd meg az emailod
Lesz még több is!
Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:24:44
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata!
Nézd meg az emailod
Lesz még több is!