Szia Attila!
Jók , köszönjük :-))
Ha lesz időm, újra átnézem, hátha kihagytam valamit!
Puszi a családnak :-)
Berki Attila Dátum: 2009-06-27 11:03:55
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:08:25
Szia Attila!
Küldtem Nektek több, mint 50 képet :-))
Lehet, hogy lesz még, hirtelen ezeken láttam, hogy ott vagytok, + hajóút, Ófalu, víz alatti...
Puszi Nektek!
Köszönjük megkaptuk! Remélem amit mi is küldtünk jók lettek.Üdv.
Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-27 10:51:22
Már csak 16 nap van hátra, és indulunk:)
magoeva Dátum: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata!
Nézd meg az emailod
Lesz még több is!