(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-27 14:22:26
mojse írta ekkor: 2009-06-26 20:02:54
KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!Juli 07.-én jövünk!!
Szívesen smile smile smile
magoeva Dátum: 2009-06-27 11:43:31
Szia Attila! Jók , köszönjük :-)) Ha lesz időm, újra átnézem, hátha kihagytam valamit! Puszi a családnak :-)
Berki Attila Dátum: 2009-06-27 11:03:55
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 20:08:25
Szia Attila! Küldtem Nektek több, mint 50 képet :-)) Lehet, hogy lesz még, hirtelen ezeken láttam, hogy ott vagytok, + hajóút, Ófalu, víz alatti... smile Puszi Nektek! smile
Köszönjük megkaptuk! Remélem amit mi is küldtünk jók lettek.Üdv.
Farkas Nikolett Dátum: 2009-06-27 10:51:22
Már csak 16 nap van hátra, és indulunk:)
magoeva Dátum: 2009-06-26 20:09:43
Kedves Kata! Nézd meg az emailod smile Lesz még több is! smile