Szia Attila!
Küldtem Nektek több, mint 50 képet :-))
Lehet, hogy lesz még, hirtelen ezeken láttam, hogy ott vagytok, + hajóút, Ófalu, víz alatti...
Puszi Nektek!
mojse Dátum: 2009-06-26 20:02:54
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 19:36:02
KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!Juli 07.-én jövünk!!
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 19:36:02
mojse írta ekkor: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 19:35:51
mojse írta ekkor: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??
Szia mojse!
Igen a szobákban is működik a wifi, de a társalgóban is van számítógép a vendégek részére, amit ingyenesen használhatnak.
Üdv.: Kata
mojse Dátum: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??