(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-06-26 20:08:25
Szia Attila! Küldtem Nektek több, mint 50 képet :-)) Lehet, hogy lesz még, hirtelen ezeken láttam, hogy ott vagytok, + hajóút, Ófalu, víz alatti... smile Puszi Nektek! smile
mojse Dátum: 2009-06-26 20:02:54
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 19:36:02
KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!Juli 07.-én jövünk!!
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 19:36:02
mojse írta ekkor: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 19:35:51
mojse írta ekkor: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??
Szia mojse! Igen a szobákban is működik a wifi, de a társalgóban is van számítógép a vendégek részére, amit ingyenesen használhatnak. Üdv.: Kata
mojse Dátum: 2009-06-26 19:15:21
Szia KATA!Azt szeretném kérdezni,hogy a wifi -a szobában is érzékelhetö??