Mindenkinek!
Ahogy a többiek is írják, nem kell tartanotok az Olympos háztól, mert nagyon kultúrált, szép tiszta és egy fantasztikus kilátással rendelkező hatalmas tetóterasza van, és valóban ott a rezsó, edény, piritóssütő és lehet akár főzőcskézni is.
Üdv.:Kata
Szuper! Örülök

Akkor úgy néz ki szeptember első hetében(1-8) találkozunk, remélem hogy lesz még akkor Narancspartos túra, nagyon szívesen elmennék

Szimpi az Olympos, biztos nagyon jó helyünk lesz ott

Alig várom.Helyi térképről képe nincs valakinek véletlenül?