(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-26 13:21:04
DiOm írta ekkor: 2009-06-26 12:33:32
Szuper! Örülök smile Akkor úgy néz ki szeptember első hetében(1-8) találkozunk, remélem hogy lesz még akkor Narancspartos túra, nagyon szívesen elmennék smile Szimpi az Olympos, biztos nagyon jó helyünk lesz ott smile Alig várom.Helyi térképről képe nincs valakinek véletlenül?
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 13:20:07
DiOm írta ekkor: 2009-06-26 12:33:32
Szuper! Örülök smile Akkor úgy néz ki szeptember első hetében(1-8) találkozunk, remélem hogy lesz még akkor Narancspartos túra, nagyon szívesen elmennék smile Szimpi az Olympos, biztos nagyon jó helyünk lesz ott smile Alig várom.Helyi térképről képe nincs valakinek véletlenül?
Szia Diom! Honnan jösztök? Helyi térképet a honlapunkról tudsz nyomtatni. Ha nem megy elküldöm Neked. Remélem, hogy összejönnek a kirándulások! Nekem is nagyon fontos lene smile Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 13:14:43
Bán Jánosné írta ekkor: 2009-06-26 10:05:42
Szia Berki Attila! Szivesen segítek az elveszett képek részleges pótlásában. Voltunk Marmaraszon több alkalommal és az Ófaluban is jártunk októberben és májusban. Az ott készült képekből szivesen küldök Neked, ha ezzel örömöt tudok szerezni. Várom válaszod. Üdv: Eszter
Szia Eszter! Nem változtál! A régi figyelmes éned megmaradt hála az égnek! Puszi az egész családnak! Nagymamának mégegyszer köszönöm a verseket smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 13:12:50
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 08:56:22
Kedves Kata! Örülök, hogy újra van neted!!!! Köszönünk mindent, a képeket küldjük majd több részletben :-)))) A vízalatti képek is csodálatosak! Nagyon vágyunk vissza...Csodálatos napok voltak :-)))) puszi: Éva u.i.: Boróka üzeni, hogy a rajzot nem felejtette el, de itthon több ideje van :-))
Köszönöm előre is a képeket Évike! Örülök, hogy sok szép élménnyel gazdagodva értetek haza. Borókának is előre köszönöm. A Bendegúz festménye is "főhelyen" van a szobámban. Puszi Nektek Kata smile smile
DiOm Dátum: 2009-06-26 12:33:32
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-26 08:39:55
Mindenkinek! Ahogy a többiek is írják, nem kell tartanotok az Olympos háztól, mert nagyon kultúrált, szép tiszta és egy fantasztikus kilátással rendelkező hatalmas tetóterasza van, és valóban ott a rezsó, edény, piritóssütő és lehet akár főzőcskézni is. Üdv.:Kata
Szuper! Örülök smile Akkor úgy néz ki szeptember első hetében(1-8) találkozunk, remélem hogy lesz még akkor Narancspartos túra, nagyon szívesen elmennék smile Szimpi az Olympos, biztos nagyon jó helyünk lesz ott smile Alig várom.Helyi térképről képe nincs valakinek véletlenül?