(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Berki Attila Dátum: 2009-06-26 10:27:04
magoeva írta ekkor: 2009-06-26 08:56:22
Kedves Kata! Örülök, hogy újra van neted!!!! Köszönünk mindent, a képeket küldjük majd több részletben :-)))) A vízalatti képek is csodálatosak! Nagyon vágyunk vissza...Csodálatos napok voltak :-)))) puszi: Éva u.i.: Boróka üzeni, hogy a rajzot nem felejtette el, de itthon több ideje van :-))
Elküldtem 27 db. képet amin rajta vagytok. puszi.
Berki Attila Dátum: 2009-06-26 10:26:29
Bán Jánosné írta ekkor: 2009-06-26 10:05:42
Szia Berki Attila! Szivesen segítek az elveszett képek részleges pótlásában. Voltunk Marmaraszon több alkalommal és az Ófaluban is jártunk októberben és májusban. Az ott készült képekből szivesen küldök Neked, ha ezzel örömöt tudok szerezni. Várom válaszod. Üdv: Eszter
Köszönöm kedvességedet de egy jó kis programmal visszahoztam a a gépről az összes letörőlt képeket. Üdv:Berki Attila
Bán Jánosné Dátum: 2009-06-26 10:05:42
Szia Berki Attila! Szivesen segítek az elveszett képek részleges pótlásában. Voltunk Marmaraszon több alkalommal és az Ófaluban is jártunk októberben és májusban. Az ott készült képekből szivesen küldök Neked, ha ezzel örömöt tudok szerezni. Várom válaszod. Üdv: Eszter
magoeva Dátum: 2009-06-26 08:56:22
Kedves Kata! Örülök, hogy újra van neted!!!! Köszönünk mindent, a képeket küldjük majd több részletben :-)))) A vízalatti képek is csodálatosak! Nagyon vágyunk vissza...Csodálatos napok voltak :-)))) puszi: Éva u.i.: Boróka üzeni, hogy a rajzot nem felejtette el, de itthon több ideje van :-))
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 08:39:55
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-26 08:00:00
Ja és meghalt Michael Jackson!
Mindenkinek! Ahogy a többiek is írják, nem kell tartanotok az Olympos háztól, mert nagyon kultúrált, szép tiszta és egy fantasztikus kilátással rendelkező hatalmas tetóterasza van, és valóban ott a rezsó, edény, piritóssütő és lehet akár főzőcskézni is. Üdv.:Kata