Ja és meghalt Michael Jackson!
Mindenkinek!
Ahogy a többiek is írják, nem kell tartanotok az Olympos háztól, mert nagyon kultúrált, szép tiszta és egy fantasztikus kilátással rendelkező hatalmas tetóterasza van, és valóban ott a rezsó, edény, piritóssütő és lehet akár főzőcskézni is.
Üdv.:Kata