(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-06-26 08:37:03
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-26 08:00:00
Ja és meghalt Michael Jackson!
Ohhh jajjj Nyugodjon békében smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-26 08:35:51
Berki Attila írta ekkor: 2009-06-26 07:57:23
Szia Kata! Örülünk, hogy " megérkeztél". Küldünk majd képeket. Nem tudom olvastad-e de több mint 100 kép" eltűnt" a gépről. Még jó, hogy találtam egy klassz programot és sikerült ma reggelre minden elveszett képet újraéleszteni a fényképezőről. Úgyhogy átnézem és küldöm őket. Pá-pá: Berki Család smile smile
Szia Attila! Végigolvastam az összes elmaradt levélváltást! Örülök, hogy sikerült "újraéleszteni a képeket" és nagyon megköszönöm, ha küldessz belőle. Millió puszi Nektek Kata smile
Berki Attila Dátum: 2009-06-26 08:00:00
Ja és meghalt Michael Jackson!
Berki Attila Dátum: 2009-06-26 07:57:23
Grand Kata írta ekkor: 2009-06-25 23:00:03
Sziasztok smile Hát végre megjöttem én is. Alig győzöm olvasni a sok sok hírt! Lassan,de biztosan megjavították a vonalamat. Igaz a görög közmondás szerint "Amit ma megtehetsz, az megvár holnap is, hát hová sietsz" na de ennyire???? Mindíg örömmel tölt el, ha a vendégek jól érzik itt magukat Marmaraszban. Igazán kellemes embereket ismerhettem meg az Attila és Éva családjában. smile smile smile Bár itt a fórumon már sokat megtudtunk egymástól és egymásról. Mostantól én is készen állok a válaszokra! Továbra is szeretettel várom a Vendégeket! Üdvözlet mindenkinek:Kata Ui.:Én is szívesen vennék néhány jó fotót Attiláéktól és Éviéktől a [email protected] -ra! Előre is köszike! smile smile
Szia Kata! Örülünk, hogy " megérkeztél". Küldünk majd képeket. Nem tudom olvastad-e de több mint 100 kép" eltűnt" a gépről. Még jó, hogy találtam egy klassz programot és sikerült ma reggelre minden elveszett képet újraéleszteni a fényképezőről. Úgyhogy átnézem és küldöm őket. Pá-pá: Berki Család smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-06-25 23:10:23
írta ekkor: 2009-06-25 23:06:13
az Alexandrában van wi-fi lehetőség?