Sziasztok

Hát végre megjöttem én is. Alig győzöm olvasni a sok sok hírt!
Lassan,de biztosan megjavították a vonalamat. Igaz a görög közmondás szerint "Amit ma megtehetsz, az megvár holnap is, hát hová sietsz" na de ennyire????
Mindíg örömmel tölt el, ha a vendégek jól érzik itt magukat Marmaraszban. Igazán kellemes embereket ismerhettem meg az Attila és Éva családjában.

Bár itt a fórumon már sokat megtudtunk egymástól és egymásról.
Mostantól én is készen állok a válaszokra! Továbra is szeretettel várom a Vendégeket!
Üdvözlet mindenkinek:Kata
Ui.:Én is szívesen vennék néhány jó fotót Attiláéktól és Éviéktől a
[email protected] -ra! Előre is köszike!