(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-06-07 20:52:17
Kedves Kata! Köszönöm szépen a választ! Megnyugtattál! Páran rémísztgettek a szerbekkel és a macedónokkal kapcsolatban. Majd bekapcsoljuk a tempomatot ,így biztos,hogy nem lépjük át a sebességhatárt. Még sok idő van hátra,de nem sürgetem! Puszi:Gyöngyi smile smile smile
magoeva Dátum: 2009-06-07 19:25:03
(azt pedig csak zárójelben írom, hogy itt dörög és villámlik és szakad az eső! De legalább nem kell locsolnom smile
magoeva Dátum: 2009-06-07 19:23:38
Kedves Kata! Köszönjük az időjárás jelentést, hálás lennék ha jövő vasárnap is hasonló időt mondanál a következő hétre! smile 16-án találkozunk! smile smile Addig is szép napokat neked! Éva
Grand Kata Dátum: 2009-06-07 13:30:51
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-06 16:53:28
Van valaki a fórumon aki autóval szokott menni? Kérdeznék Tőle néhány infót,pl.szívatnak-e a határon? Mit kell adni a határőröknek? Mennyire büntetnek a Szerb rendőrök?...Köszi előre is! Üdv GYöngyi Ui.Már itt is javul az idő! Kérdés,hogy meddig.
Grand Kata Dátum: 2009-06-07 13:30:42
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-06 16:53:28
Van valaki a fórumon aki autóval szokott menni? Kérdeznék Tőle néhány infót,pl.szívatnak-e a határon? Mit kell adni a határőröknek? Mennyire büntetnek a Szerb rendőrök?...Köszi előre is! Üdv GYöngyi Ui.Már itt is javul az idő! Kérdés,hogy meddig.
Hahóóóó smile MINDENKINEK! Ma reggel 24 fok volt, napközben 32-24 fokot ígérnek! És ez várható az elkövetkezendő napokban smile smile Üdv.:Kata