Kedves Kata! Köszönöm szépen a választ! Megnyugtattál!
Páran rémísztgettek a szerbekkel és a macedónokkal kapcsolatban. Majd bekapcsoljuk a tempomatot ,így biztos,hogy nem lépjük át a sebességhatárt. Még sok idő van hátra,de nem sürgetem! Puszi:Gyöngyi
magoeva Dátum: 2009-06-07 19:25:03
(azt pedig csak zárójelben írom, hogy itt dörög és villámlik és szakad az eső! De legalább nem kell locsolnom
magoeva Dátum: 2009-06-07 19:23:38
Kedves Kata!
Köszönjük az időjárás jelentést, hálás lennék ha jövő vasárnap is hasonló időt mondanál a következő hétre!
16-án találkozunk!
Addig is szép napokat neked!
Éva
Grand Kata Dátum: 2009-06-07 13:30:51
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-06 16:53:28
Van valaki a fórumon aki autóval szokott menni? Kérdeznék Tőle néhány infót,pl.szívatnak-e a határon? Mit kell adni a határőröknek? Mennyire büntetnek a Szerb rendőrök?...Köszi előre is! Üdv GYöngyi
Ui.Már itt is javul az idő! Kérdés,hogy meddig.
Grand Kata Dátum: 2009-06-07 13:30:42
Kovács Gyöngyi írta ekkor: 2009-06-06 16:53:28
Van valaki a fórumon aki autóval szokott menni? Kérdeznék Tőle néhány infót,pl.szívatnak-e a határon? Mit kell adni a határőröknek? Mennyire büntetnek a Szerb rendőrök?...Köszi előre is! Üdv GYöngyi
Ui.Már itt is javul az idő! Kérdés,hogy meddig.
Hahóóóó
MINDENKINEK!
Ma reggel 24 fok volt, napközben 32-24 fokot ígérnek!
És ez várható az elkövetkezendő napokban
Üdv.:Kata