Szia Kata
Azért, mert nagyon maradandó élmény volt számomra a görög est, és a 4 táncos személyisége; tökéletesen megalapozta a nyaralásom további napjait. Mindig mosolyogva gondolok a görög estre ; nagyon jól éreztem magam én és a kislányom is. Szavakkal nem is tudom leírni ezt. Ez a 4 táncos tökéletesen átadta a görög táncok, kultúra, (...) szeretetét. Látszott a táncukon, hogy nagyon szeretnek táncolni, és élveznek minden lépést, és komolyan gondolják, amit csinálnak. Lehet, hogy kicsit "nyálasnak" tűnik, amit írok, de mindképpen ezt gondolom.
a görög est ott van ahol tavaly és a táncosok is ugyanazok
miért kérdezed???
Azért, mert nagyon maradandó élmény volt számomra a görög est, és a 4 táncos személyisége; tökéletesen megalapozta a nyaralásom további napjait. Mindig mosolyogva gondolok a görög estre ; nagyon jól éreztem magam én és a kislányom is. Szavakkal nem is tudom leírni ezt. Ez a 4 táncos tökéletesen átadta a görög táncok, kultúra, (...) szeretetét. Látszott a táncukon, hogy nagyon szeretnek táncolni, és élveznek minden lépést, és komolyan gondolják, amit csinálnak. Lehet, hogy kicsit "nyálasnak" tűnik, amit írok, de mindképpen ezt gondolom.